IMS кошница B702TCH24E 16-18 g
IMS кошница B702TCH24E 16-18 g
Прецизна кошница за портфилтър - IMS цедка с екзагонални перфорации за Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino и други лостови кафемашини. Този професионален филтър за еспресо увеличава добива на екстракция и на свой ред свежда до минимум проблемите, причинени от канализиране на кафето и запушване на цедката. | Повече ▼
17,33 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05279
Прецизна кошница за портфилтър - IMS цедка с екзагонални перфорации за Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino и други лостови кафемашини. Този професионален филтър за еспресо увеличава добива на екстракция и на свой ред свежда до минимум проблемите, причинени от канализиране на кафето и запушване на цедката. | Повече ▼
Код на продукта: K05279
IMS - Професионална цедка за портофилтър
- ✓ Микрометрично прецизна перфорация на дъното на кошницата
- ✓ висококачествен филтърен материал IMS
- ✓ приготвяне на кафе без запушване на отворите на цедката
- ✓ максимално увеличаване на добива на еспресо
- ✓ решаване на проблема с канализирането на кафето

Защо да смените кошницата за еспресо
Металният филтър в портафилтъра е изложен на тежки условия ден след ден. Както при приготвянето на еспресо, така и при почистването на лостовете на машината. Рискът от повреда при невнимателно боравене с филтъра на портафилтъра или износ ване се намалява чрез производството на качествени материали, като например при кошниците IMS.
Поради голямото влияние на цедката върху процеса на екстракция и вкуса на кафето, именно прецизните кошници IMS ви дават възможност да приготвите желаното от вас перфектно еспресо във вашата лостова кафемашина. Без преливане на кафе, без запушване на филтърните отвори.

| цвят |
|
|---|---|
| Препоръчителен размер на тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет на чашата | 16, 17, 18 |
| Съвместима марка | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Перфорирана повърхност | 49 mm |
| Брой дози | 2 |
| Брой отвори | 715 |
| Пространството между дупките | 1,73 mm |
| Диаметър на отвора | 0,3 mm |
| Форма | Цилиндрична със специфична извивка в края |
| Външен диаметър | 70 mm |
| Вътрешен диаметър | 59 mm |
| Височина (cm) | 2 |
| ширина (cm) | 7 |
| Дълбочина (cm) | 7 |
| Съвместимост на кафемашината | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| цвят |
|
|---|---|
| Препоръчителен размер на тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет на чашата | 16, 17, 18 |
| Съвместима марка | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Перфорирана повърхност | 49 mm |
| Брой дози | 2 |
| Брой отвори | 715 |
| Пространството между дупките | 1,73 mm |
| Диаметър на отвора | 0,3 mm |
| Форма | Цилиндрична със специфична извивка в края |
| Външен диаметър | 70 mm |
| Вътрешен диаметър | 59 mm |
| Височина (cm) | 2 |
| ширина (cm) | 7 |
| Дълбочина (cm) | 7 |
| Съвместимост на кафемашината | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Портафилтърна чаша за кафе машина - коя да изберете?
Как да изберем портафилтърна кошница и да постигнем по-добро извличане на еспресо? По-вкусното кафе от лостова кафемашина е нашата тема днес. Нека да видим как да подобрим извличането му, като използваме правилните портафилтърни кошници.
































