IMS košarica B702TCH24E 16-18 g
IMS košarica B702TCH24E 16-18 g
Precizna košara za portafiter - IMS cjedilo sa šesterokutnom perforacijom za aparate za kavu na polugu Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino i druge. Ovaj profesionalni filter za espresso kavu povećava učinak ekstrakcije i, obrnuto, minimizira probleme uzrokovane kanaliziranjem i začepljenjem filtera kavom. Više
17,28 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05279
Precizna košara za portafiter - IMS cjedilo sa šesterokutnom perforacijom za aparate za kavu na polugu Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino i druge. Ovaj profesionalni filter za espresso kavu povećava učinak ekstrakcije i, obrnuto, minimizira probleme uzrokovane kanaliziranjem i začepljenjem filtera kavom. Više
Šifra proizvoda: K05279
IMS - Profesionalni portafilter cjedilo
- ✓ mikrometrijski precizna perforacija dna košare
- ✓ IMS filtarski materijal visoke kvalitete
- ✓ priprema kave bez začepljenja otvora filtera
- ✓ maksimiziranje učinka ekstrakcije espressa
- ✓ rješenje problema s cirkulacijom kave - kanaliziranje

Zašto zamijeniti košaricu za espresso?
Metalni filter u portafilteru svakodnevno je izložen zahtjevnim uvjetima . Kako kod pripreme espressa, tako i kod čišćenja ručica aparata za kavu. Rizik od oštećenja zbog nepažljivog rukovanja rešetkom portafiltera ili habanja smanjen je visokokvalitetnom materijalnom izradom, kao kod IMS košara.
Zbog velikog utjecaja filtra na proces ekstrakcije i okus kave , IMS precizna košara daje vam priliku za savršen espresso koji želite pripremiti u svom aparatu za kavu s polugom. Nema pokrivanja kave, nema začepljenja otvora filtera.

| Boja |
|
|---|---|
| Preporučena veličina tampera | 58 mm, 58,4 mm |
| Kapacitet šalice | 16, 17, 18 |
| Kompatibilna marka | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Perforirana površina | 49 mm |
| Broj doza | 2 |
| Broj rupa | 715 |
| Prostor između rupa | 1,73 mm |
| Promjer rupe | 0,3 mm |
| Oblik | Cilindričan s određenom zakrivljenošću na kraju |
| Vanjski promjer | 70 mm |
| Unutarnji promjer | 59 mm |
| Visina (cm) | 2 |
| Širina (cm) | 7 |
| Dubina (cm) | 7 |
| Kompatibilnost aparata za kavu | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Boja |
|
|---|---|
| Preporučena veličina tampera | 58 mm, 58,4 mm |
| Kapacitet šalice | 16, 17, 18 |
| Kompatibilna marka | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Perforirana površina | 49 mm |
| Broj doza | 2 |
| Broj rupa | 715 |
| Prostor između rupa | 1,73 mm |
| Promjer rupe | 0,3 mm |
| Oblik | Cilindričan s određenom zakrivljenošću na kraju |
| Vanjski promjer | 70 mm |
| Unutarnji promjer | 59 mm |
| Visina (cm) | 2 |
| Širina (cm) | 7 |
| Dubina (cm) | 7 |
| Kompatibilnost aparata za kavu | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Portafilter šalica aparata za kavu - koju odabrati?
Kako odabrati portafilter košaru i postići bolju ekstrakciju espressa? Ukusnija kava iz aparata za kavu s polugom naša je današnja tema. Vidjet ćemo kako poboljšati njegovu ekstrakciju korištenjem odgovarajućih košara portafiltera.

































