ИМС корпа Б702ТЦХ24Е 16-18 г
ИМС корпа Б702ТЦХ24Е 16-18 г
Прецизна корпа за портафитер - ИМС цедило са шестоугаоном перфорацијом за апарате за кафу са полугом Асцасо, Нуова Симонелли, ЕЦМ, Вицториа Ардуино и др. Овај професионални еспресо филтер повећава принос екстракције и, обрнуто, минимизира проблеме узроковане каналисањем и зачепљењем филтера кафом. Више
17,30 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05279
Прецизна корпа за портафитер - ИМС цедило са шестоугаоном перфорацијом за апарате за кафу са полугом Асцасо, Нуова Симонелли, ЕЦМ, Вицториа Ардуино и др. Овај професионални еспресо филтер повећава принос екстракције и, обрнуто, минимизира проблеме узроковане каналисањем и зачепљењем филтера кафом. Више
Шифра производа: K05279
ИМС - Професионално портафилтер сито
- ✓ микрометријски прецизна перфорација дна корпе
- ✓ висококвалитетни ИМС филтерски материјал
- ✓ припрема кафе без зачепљења отвора филтера
- ✓ максимизирање приноса екстракције еспреса
- ✓ решење проблема са циркулацијом кафе – каналисање

Зашто заменити корпу за еспресо?
Метални филтер у портафилтеру свакодневно је изложен захтевним условима . И када припремате еспресо и када чистите полуге апарата за кафу. Ризик од оштећења услед непажљивог руковања екраном портафилтера или хабања смањен је висококвалитетном производњом материјала, као код ИМС корпи.
Због великог утицаја филтера на процес екстракције и укус кафе , ИМС прецизна корпа вам даје шансу за савршен еспресо који желите да припремите у свом апарату за кафу са полугом. Без покривања кафе, без зачепљења рупа филтера.

| боја |
|
|---|---|
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет чаше | 16, 17, 18 |
| Компатибилан бренд | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Перфорирана површина | 49 mm |
| Број доза | 2 |
| Број рупа | 715 |
| Простор између рупа | 1,73 mm |
| Пречник рупе | 0,3 mm |
| облик | Valjkastog sa specifičnim zakrivljenjem na kraju |
| Спољни пречник | 70 mm |
| Unutrašnji prečnik | 59 mm |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |
| Компатибилност апарата за кафу | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| боја |
|
|---|---|
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет чаше | 16, 17, 18 |
| Компатибилан бренд | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Перфорирана површина | 49 mm |
| Број доза | 2 |
| Број рупа | 715 |
| Простор између рупа | 1,73 mm |
| Пречник рупе | 0,3 mm |
| облик | Valjkastog sa specifičnim zakrivljenjem na kraju |
| Спољни пречник | 70 mm |
| Unutrašnji prečnik | 59 mm |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |
| Компатибилност апарата за кафу | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Портафилтер шоља за апарат за кафу - коју одабрати?
Како одабрати портафилтер корпу и постићи бољу екстракцију еспреса? Укуснија кафа из апарата за кафу је наша данашња тема. Погледаћемо како да побољшамо његову екстракцију коришћењем правих портафилтер корпи.
































