ИМС корпа Б681ТХ24.5Е 6-9 г
ИМС корпа Б681ТХ24.5Е 6-9 г
17,30 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05352
ИМС - Професионално портафилтер сито
- ✓ микрометријски прецизна перфорација дна корпе
- ✓ висококвалитетни ИМС филтерски материјал
- ✓ припрема кафе без зачепљења отвора филтера
- ✓ максимизирање приноса екстракције еспреса
- ✓ решење проблема са циркулацијом кафе – каналисање

Зашто мењати корпу за еспресо?
Метални филтер у портафилтеру свакодневно је изложен захтевним условима . И када припремате еспресо и када чистите полуге апарата за кафу. Ризик од оштећења услед непажљивог руковања екраном портафилтера или хабања смањен је висококвалитетном производњом материјала, као код ИМС корпи.
Због великог утицаја филтера на процес екстракције и укус кафе , ИМС прецизна корпа вам даје шансу за савршен еспресо који желите да припремите у свом апарату за кафу са полугом. Без покривања кафе, без зачепљења рупа филтера.

| боја |
|
|---|---|
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет чаше | 6, 7, 8, 9 |
| Компатибилан бренд | Carimali, Gaggia, La |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Перфорирана површина | 30 mm |
| Број рупа | 253 |
| Пречник рупе | 0,3 mm |
| облик | Valjkasti filter sa sužavanjem na dnu |
| Спољни пречник | 68 mm |
| Unutrašnji prečnik | 59 mm |
| Висина (цм) | 3 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |
| Компатибилност апарата за кафу | Carimali, Gaggia, La Cimbali |
| боја |
|
|---|---|
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет чаше | 6, 7, 8, 9 |
| Компатибилан бренд | Carimali, Gaggia, La |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Перфорирана површина | 30 mm |
| Број рупа | 253 |
| Пречник рупе | 0,3 mm |
| облик | Valjkasti filter sa sužavanjem na dnu |
| Спољни пречник | 68 mm |
| Unutrašnji prečnik | 59 mm |
| Висина (цм) | 3 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |
| Компатибилност апарата за кафу | Carimali, Gaggia, La Cimbali |

Портафилтер шоља за апарат за кафу - коју одабрати?
Како одабрати портафилтер корпу и постићи бољу екстракцију еспреса? Укуснија кафа из апарата за кафу је наша данашња тема. Погледаћемо како да побољшамо његову екстракцију коришћењем правих портафилтер корпи.































