IMS korv B702TCH24E 16-18 g
IMS korv B702TCH24E 16-18 g
Täppisportafiltri korv - IMS sõel, millel on eksagonaalsed perforeeringud Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino ja teiste hoobiga kohvimasinate jaoks. See professionaalne espressofilter suurendab ekstraheerimise tulemuslikkust ja vähendab omakorda probleeme, mis tulenevad kohvi kanaliseerumisest ja kohvi ummistumisest sõelale. Rohkem
17,30 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K05279
Täppisportafiltri korv - IMS sõel, millel on eksagonaalsed perforeeringud Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino ja teiste hoobiga kohvimasinate jaoks. See professionaalne espressofilter suurendab ekstraheerimise tulemuslikkust ja vähendab omakorda probleeme, mis tulenevad kohvi kanaliseerumisest ja kohvi ummistumisest sõelale. Rohkem
Toote kood: K05279
IMS - Professionaalne sõelator portafiltrile
- ✓ Korvi põhja mikromeetriliselt täpne perforeerimine
- ✓ kõrge kvaliteediga IMS-filtrimaterjal
- ✓ kohvi valmistamine ilma sõela aukude ummistumiseta
- ✓ maksimaalne espresso ekstraheerimise saagis
- ✓ kohvi kanaliseerumise probleemi lahendamine

Miks vahetada espressokorvi
Portafiltri metallfilter puutub päevast päeva kokku karmide tingimustega. Nii espresso valmistamisel kui ka masina hoobade puhastamisel. Portafiltri sõela hooletust käsitsemisest või kulumisest tingitud kahjustuste ohtu vähendab kvaliteetse materjalitootmise, nagu IMS-i korvide puhul.
Kuna filtri suur mõju ekstraheerimisprotsessile ja kohvi maitsele on suur, annab just IMSi täpsuskorv teile võimaluse valmistada oma kangiga espressomasinaga soovitud täiuslikku espressot. Ei kohvi ülevoolu, ei filtriaukude ummistumist.

| Värvi |
|
|---|---|
| Soovitatav tamperi suurus | 58 mm, 58,4 mm |
| Tassi mahutavus | 16, 17, 18 |
| Ühildatav kaubamärk | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Perforeeritud pind | 49 mm |
| Annuste arv | 2 |
| Aukude arv | 715 |
| Aukude vaheline ruum | 1,73 mm |
| Ava läbimõõt | 0,3 mm |
| Kuju | Silindriline, mille otsad on erilise kumerusega |
| Välisläbimõõt | 70 mm |
| Sisemine läbimõõt | 59 mm |
| Kõrgus (cm) | 2 |
| Laius (cm) | 7 |
| Sügavus (cm) | 7 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Värvi |
|
|---|---|
| Soovitatav tamperi suurus | 58 mm, 58,4 mm |
| Tassi mahutavus | 16, 17, 18 |
| Ühildatav kaubamärk | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Perforeeritud pind | 49 mm |
| Annuste arv | 2 |
| Aukude arv | 715 |
| Aukude vaheline ruum | 1,73 mm |
| Ava läbimõõt | 0,3 mm |
| Kuju | Silindriline, mille otsad on erilise kumerusega |
| Välisläbimõõt | 70 mm |
| Sisemine läbimõõt | 59 mm |
| Kõrgus (cm) | 2 |
| Laius (cm) | 7 |
| Sügavus (cm) | 7 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Kohvimasina portafiltri tass – millist valida?
Kuidas valida portafiltrikorvi ja saavutada parem espresso ekstraheerimine? Maitsvam kohv kangikohvimasinast on meie tänane teema. Vaatame, kuidas parandada selle ekstraheerimist, kasutades õigeid portafiltrikorve.
































