IMS korv B681TH24.5E 6-9 g
IMS korv B681TH24.5E 6-9 g
17,30 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K05352
IMS - Professionaalne sõelator portafiltrile
- ✓ Korvi põhja mikromeetriliselt täpne perforeerimine
- ✓ kõrge kvaliteediga IMS-filtrimaterjal
- ✓ kohvi valmistamine ilma sõela aukude ummistumiseta
- ✓ maksimaalne espresso ekstraheerimise saagis
- ✓ kohvi kanaliseerumise probleemi lahendamine

Miks vahetada espressokorvi
Portafiltri metallfilter puutub päevast päeva kokku karmide tingimustega. Nii espresso valmistamisel kui ka masina hoobade puhastamisel. Portafiltri sõela hooletust käsitsemisest või kulumisest tingitud kahjustuste ohtu vähendab kvaliteetse materjalitootmise, näiteks IMS-i korvide puhul.
Kuna filtri suur mõju ekstraheerimisprotsessile ja kohvi maitsele on suur, annab just IMSi täpsuskorv teile võimaluse valmistada oma kangiga espressomasinaga soovitud täiuslikku espressot. Ei kohvi ülevoolu, ei filtriaukude ummistumist.

| Värvi |
|
|---|---|
| Soovitatav tamperi suurus | 58 mm, 58,4 mm |
| Tassi mahutavus | 6, 7, 8, 9 |
| Ühildatav kaubamärk | Carimali, Gaggia, La |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Perforeeritud pind | 30 mm |
| Aukude arv | 253 |
| Ava läbimõõt | 0,3 mm |
| Kuju | Silindriline filter, millel on koonus põhjas |
| Välisläbimõõt | 68 mm |
| Sisemine läbimõõt | 59 mm |
| Kõrgus (cm) | 3 |
| Laius (cm) | 7 |
| Sügavus (cm) | 7 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Carimali, Gaggia, La Cimbali |
| Värvi |
|
|---|---|
| Soovitatav tamperi suurus | 58 mm, 58,4 mm |
| Tassi mahutavus | 6, 7, 8, 9 |
| Ühildatav kaubamärk | Carimali, Gaggia, La |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Perforeeritud pind | 30 mm |
| Aukude arv | 253 |
| Ava läbimõõt | 0,3 mm |
| Kuju | Silindriline filter, millel on koonus põhjas |
| Välisläbimõõt | 68 mm |
| Sisemine läbimõõt | 59 mm |
| Kõrgus (cm) | 3 |
| Laius (cm) | 7 |
| Sügavus (cm) | 7 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Carimali, Gaggia, La Cimbali |

Kohvimasina portafiltri tass – millist valida?
Kuidas valida portafiltrikorvi ja saavutada parem espresso ekstraheerimine? Maitsvam kohv kangikohvimasinast on meie tänane teema. Vaatame, kuidas parandada selle ekstraheerimist, kasutades õigeid portafiltrikorve.































