Košarica IMS B702TCH24E 16-18 g
Košarica IMS B702TCH24E 16-18 g
Natančna košara za portafilter - IMS cedilo z eksagonalno perforacijo za Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino in druge vzvodne kavne aparate. Ta profesionalni filter za espresso poveča izkoristek ekstrakcije in posledično zmanjša težave zaradi kanaliziranja kave in zamašitve cedila s kavo. Več
17,30 € brez DDV (Odkup DDV)
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K05279
Natančna košara za portafilter - IMS cedilo z eksagonalno perforacijo za Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino in druge vzvodne kavne aparate. Ta profesionalni filter za espresso poveča izkoristek ekstrakcije in posledično zmanjša težave zaradi kanaliziranja kave in zamašitve cedila s kavo. Več
Koda izdelka: K05279
IMS - Profesionalno cedilo za portafilter
- ✓ Mikrometrično natančna perforacija dna košare
- ✓ visokokakovostni filtrirni material IMS
- ✓ priprava kave brez zamašitve odprtin v cedilu
- ✓ povečanje izkoristka ekstrakcije espressa
- ✓ reševanje problema usmerjanja kave

Zakaj zamenjati košarico za espresso
Kovinski filter v portafilterju je dan za dnem izpostavljen težkim razmeram. Tako pri pripravi espressa kot pri čiščenju vzvodov aparata. Nevarnost poškodb zaradi neprevidnega ravnanja s sitom portafiltra ali obrabe je zmanjšana s kakovostno izdelavo materiala, kot je pri košaricah IMS.
Zaradi velikega vpliva cedila na postopek ekstrakcije in okus kave vam prav precizne košare IMS omogočajo, da v svojem vzvodnem espresso aparatu pripravite popoln espresso po vaših željah. Brez prelivanja kave, brez zamašitve lukenj filtra.

| Barva |
|
|---|---|
| Priporočena velikost vtiča | 58 mm, 58,4 mm |
| Kapaciteta skodelice | 16, 17, 18 |
| Združljiva znamka | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Perforirana površina | 49 mm |
| Število odmerkov | 2 |
| Število lukenj | 715 |
| Prostor med luknjami | 1,73 mm |
| Premer luknje | 0,3 mm |
| Oblika | Cilindrični s specifično ukrivljenostjo konca |
| Zunanji premer | 70 mm |
| Notranji premer | 59 mm |
| Višina (cm) | 2 |
| širina (cm) | 7 |
| Globina (cm) | 7 |
| Združljivost aparat za kavo | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Barva |
|
|---|---|
| Priporočena velikost vtiča | 58 mm, 58,4 mm |
| Kapaciteta skodelice | 16, 17, 18 |
| Združljiva znamka | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Perforirana površina | 49 mm |
| Število odmerkov | 2 |
| Število lukenj | 715 |
| Prostor med luknjami | 1,73 mm |
| Premer luknje | 0,3 mm |
| Oblika | Cilindrični s specifično ukrivljenostjo konca |
| Zunanji premer | 70 mm |
| Notranji premer | 59 mm |
| Višina (cm) | 2 |
| širina (cm) | 7 |
| Globina (cm) | 7 |
| Združljivost aparat za kavo | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Portafilter skodelica za kavni avtomat - katero izbrati?
Kako izbrati košaro portafiltra in doseči boljšo ekstrakcijo espressa? Okusnejša kava iz kavnega avtomata je naša današnja tema. Videli bomo, kako izboljšati njegovo ekstrakcijo z uporabo pravih košar za portafilter.

































