BIO Rukeri OP | Ruanda | Črni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Rukeri OP | Ruanda | Črni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Ruanda Rukeri OP – simfonija afriške narave. Ta izjemen čaj ima močno aromo in žameten okus s pridihom karamele. Z enim požirkom je kot na afriški plantaži. Več
4,93 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,22 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07046
BIO Ruanda Rukeri OP – simfonija afriške narave. Ta izjemen čaj ima močno aromo in žameten okus s pridihom karamele. Z enim požirkom je kot na afriški plantaži. Več
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07046
Organski črni čaj Rwanda Rukeri. Zakaj on?

Odkrijte nova obzorja s čajem Rwanda Rukeri
Želite okusiti nekaj posebnega? Resnično edinstven okus črnega čaja lahko doživite z organskim sipkim čajem Rwanda Rukeri OP. Je močan črni čaj s temno rdečim poparkom . Začutili boste rahlo sladkobo in sadnost, a tudi žametne karamelne okuse. Če želite omiliti moč tega čaja bogatega okusa, dodajte malo smetane ali mleka.
Ta certificirano organski čaj je pridelan v idealnih pogojih, ki zagotavljajo njegovo kakovost. Ima polno telo in kompleksne bogate okuse. Zadovoljil bo še tako zahtevne sladokusce čaja. Oznaka OP (Orange Pekoe) zagotavlja čaj iz najvišjih, najmlajših listov, bogatih z dragocenimi snovmi . Privoščite si ruandski čaj iz najboljših listov, idealen za popoldansko meditacijo in uživajte v tem presenetljivem okusu.
BIO čaj Ruanda Rukeri OP – kako ga pripraviti
Odmerjen odmerek zeliščnega čaja, tj. 13 g/l, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 3-5 minut .

Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 8 kJ / 2 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | 0,4 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
Organski črni čaj Rukeri

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Črna |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Visoka |
| Čas luženja | Srednja (3-5 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13 g/l |
| Aromatični čaji | Zeliščni |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Črna |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Visoka |
| Čas luženja | Srednja (3-5 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13 g/l |
| Aromatični čaji | Zeliščni |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.






















