IMS krepšelis B702TCH24E 16-18 g
IMS krepšelis B702TCH24E 16-18 g
Tikslus portafiltro krepšelis - IMS sietelis su išorinėmis perforacijomis, skirtas "Ascaso", "Nuova Simonelli", ECM, "Victoria Arduino" ir kitiems svirtiniams kavos aparatams. Šis profesionalus espreso kavos filtras padidina ekstrakcijos našumą ir savo ruožtu sumažina problemas, kylančias dėl kavos kanalizavimo ir kavos užsikimšimo ant sietelio. Daugiau
17,27 € be PVM (PVM atskaitymas)
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkto kodas: K05279
Tikslus portafiltro krepšelis - IMS sietelis su išorinėmis perforacijomis, skirtas "Ascaso", "Nuova Simonelli", ECM, "Victoria Arduino" ir kitiems svirtiniams kavos aparatams. Šis profesionalus espreso kavos filtras padidina ekstrakcijos našumą ir savo ruožtu sumažina problemas, kylančias dėl kavos kanalizavimo ir kavos užsikimšimo ant sietelio. Daugiau
Produkto kodas: K05279
IMS - Profesionalus sietelis portafilteriui
- ✓ Mikrometriškai tiksli krepšelio dugno perforacija
- ✓ aukštos kokybės IMS filtravimo medžiaga
- ✓ kavos ruošimas neužsikimšant sietelio skylučių
- ✓ maksimalus espreso kavos ekstrakcijos našumas
- ✓ išsprendžiama kavos nukreipimo problema

Kodėl verta keisti espreso kavos krepšelį
Metalinis portafiltro filtras diena iš dienos yra veikiamas atšiaurių sąlygų. Tiek ruošiant espreso kavą, tiek valant kavos aparato svirtis. Neatsargaus elgesio su portafilterio filtru ar nusidėvėjimo riziką sumažina kokybiškos medžiagos gamyba, pavyzdžiui, naudojant IMS krepšelius.
Dėl didelės sietelio įtakos ekstrakcijos procesui ir kavos skoniui būtent IMS preciziški krepšeliai suteikia galimybę svirtiniu espreso kavos aparatu pasigaminti norimą tobulą espreso kavą. Jokios kavos pertekliaus, jokių filtro skylučių užsikimšimo.

| Spalva |
|
|---|---|
| Rekomenduojamas tamperio dydis | 58 mm, 58,4 mm |
| Puodelio talpa | 16, 17, 18 |
| Suderinamas prekės ženklas | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Perforuotas paviršius | 49 mm |
| Dozių skaičius | 2 |
| Skylių skaičius | 715 |
| Tarpas tarp skylių | 1,73 mm |
| Skylės skersmuo | 0,3 mm |
| Forma | Cilindrinis su specifiniu galo išlenkimu |
| Išorinis skersmuo | 70 mm |
| Vidinis skersmuo | 59 mm |
| Aukštis (cm) | 2 |
| Plotis (cm) | 7 |
| Gylis (cm) | 7 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Spalva |
|
|---|---|
| Rekomenduojamas tamperio dydis | 58 mm, 58,4 mm |
| Puodelio talpa | 16, 17, 18 |
| Suderinamas prekės ženklas | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Perforuotas paviršius | 49 mm |
| Dozių skaičius | 2 |
| Skylių skaičius | 715 |
| Tarpas tarp skylių | 1,73 mm |
| Skylės skersmuo | 0,3 mm |
| Forma | Cilindrinis su specifiniu galo išlenkimu |
| Išorinis skersmuo | 70 mm |
| Vidinis skersmuo | 59 mm |
| Aukštis (cm) | 2 |
| Plotis (cm) | 7 |
| Gylis (cm) | 7 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Kavos aparato portafilter puodelis – kurį pasirinkti?
Kaip išsirinkti portafiltro krepšelį ir pasiekti geresnį espreso ištraukimą? Skanesnė kava iš svirtinio kavos aparato – mūsų šiandienos tema. Pažiūrėsime, kaip pagerinti jo ištraukimą naudojant tinkamus portafiltro krepšelius.
































