IMS Kuerf B702TCH24E 16-18 g
IMS Kuerf B702TCH24E 16-18 g
Präzis Kuerf fir Portafiter - IMS-Seine mat sechseckegen Perforatioun fir Hiewel Kaffismaschinnen Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino, an anerer. Dëse professionnelle Espressofilter erhéicht d'Ausbezuelung vun der Extraktioun an, am Géigendeel, miniméiert d'Problemer verursaacht duerch Kanalisatioun a Verstoppung vum Filter mat Kaffi. Méi
17,26 € excl. TVA (TVA-Azuch)
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K05279
Präzis Kuerf fir Portafiter - IMS-Seine mat sechseckegen Perforatioun fir Hiewel Kaffismaschinnen Ascaso, Nuova Simonelli, ECM, Victoria Arduino, an anerer. Dëse professionnelle Espressofilter erhéicht d'Ausbezuelung vun der Extraktioun an, am Géigendeel, miniméiert d'Problemer verursaacht duerch Kanalisatioun a Verstoppung vum Filter mat Kaffi. Méi
Produit Code: K05279
IMS - Professionelle Portafilterstrainer
- ✓ mikrometresch präzis Perforatioun vum Buedem vum Kuerf
- ✓ Héich Qualitéit IMS Filtermaterial
- ✓ Kaffispreparatioun ouni d'Filterlächer ze verstoppen
- ✓ Maximaliséierung vun der Ausbezuelung vun der Espresso-Extraktioun
- ✓ Léisung fir de Problem mat Kaffiszirkulatioun - Kanalisatioun

Firwat den Espresso Kuerf ersetzen?
De Metallfilter am Portafilter gëtt all Dag u usprochsvollen Konditiounen ausgesat . Souwuel wann Dir Espresso preparéiert, wéi och wann Dir d'Hebele vun der Kaffismaschinn botzt. De Risiko vu Schued duerch suergfälteg Handhabung vum Portafilterbildschierm oder Verschleiung gëtt reduzéiert duerch héichqualitativ Materialproduktioun, wéi mat IMS Kuerf.
Wéinst dem héijen Afloss vum Filter op den Extraktiounsprozess an de Goût vum Kaffi gëtt den IMS Präzisiounskuerf Iech eng Chance fir de perfekte Espresso deen Dir an Ärer Hiewel Kaffismaschinn preparéiere wëllt. Kee deckt de Kaffi, kee verstoppt d'Filterlächer.

| Faarf |
|
|---|---|
| Recommandéiert Tamper Gréisst | 58 mm, 58,4 mm |
| Coupe Kapazitéit | 16, 17, 18 |
| Kompatibel Mark | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Material | Edelstol |
| Perforéiert Uewerfläch | 49 mm |
| Zuel Vun Dosen | 2 |
| Zuel vun Lächer | 715 |
| De Raum tëscht De Lächer | 1,73 mm |
| Lach Duerchmiesser | 0,3 mm |
| Form | Zylindresch mat spezifescher Krümmung um Enn |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 70 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 59 mm |
| Héicht (cm) | 2 |
| Breet (cm) | 7 |
| Déift (cm) | 7 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Faarf |
|
|---|---|
| Recommandéiert Tamper Gréisst | 58 mm, 58,4 mm |
| Coupe Kapazitéit | 16, 17, 18 |
| Kompatibel Mark | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D., ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La, Quality, Rocket Espresso, Royal, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |
| Material | Edelstol |
| Perforéiert Uewerfläch | 49 mm |
| Zuel Vun Dosen | 2 |
| Zuel vun Lächer | 715 |
| De Raum tëscht De Lächer | 1,73 mm |
| Lach Duerchmiesser | 0,3 mm |
| Form | Zylindresch mat spezifescher Krümmung um Enn |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 70 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 59 mm |
| Héicht (cm) | 2 |
| Breet (cm) | 7 |
| Déift (cm) | 7 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Ascaso, Bezzera, Bfc, Bianchi, Brasilia, D.I.D. L'Orchestrale, ECM, Expobar, Faema, Fiorenzato, Grimac, Iberital, La Nuova Era, La Scala, Quality Espresso, Rocket Espresso, Royal First, SAB, Sanremo, VFA, Vibiemme, Wega |

Kaffismaschinn Portafilterbecher - wéi eng ze wielen?
Wéi wielen ech e Portafilter Kuerf a erreechen besser Espresso Extraktioun? Méi lecker Kaffi aus enger Hiewel Kaffismaschinn ass eist Thema haut. Mir wäerte kucken wéi Dir seng Extraktioun verbessert andeems Dir déi richteg Portafilterkuerf benotzt.

































