BIO Rukeri OP | Руанда | черен чай - опаковка: 50 гр
BIO Rukeri OP | Руанда | черен чай - опаковка: 50 гр
BIO Rwanda Rukeri OP – симфония на африканската природа. Този изключителен чай има силен аромат и кадифен вкус с нотки на карамел. С една глътка все едно сте в африканска плантация. | Повече ▼
4,95 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,22 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K07046
BIO Rwanda Rukeri OP – симфония на африканската природа. Този изключителен чай има силен аромат и кадифен вкус с нотки на карамел. С една глътка все едно сте в африканска плантация. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K07046
Органичен черен чай Руанда Рукери. Защо той?

Открийте нови хоризонти с чай Руанда Рукери
Искате ли да опитате нещо специално? Можете да изпитате наистина уникалния вкус на черния чай с органичния насипен чай Rwanda Rukeri OP. Това е силен черен чай с тъмночервена запарка . Ще усетите лека сладост и плодовост, но и кадифен карамелен вкус. За да смекчите силата на този богат на вкус чай, добавете малко сметана или мляко.
Този сертифициран органичен чай е отгледан в идеални условия, гарантиращи неговото качество. Има пълно тяло и сложни богати вкусове. Ще задоволи и най-взискателните ценители на чая. Обозначението OP (Orange Pekoe) гарантира чай от най-горните, най-млади листа, богати на ценни вещества . Хапнете руандийски чай, приготвен от най-добрите листа, идеален за следобедна медитация и се насладете на това изненадващо вкусово изживяване.
БИО чай Руанда Рукери OP – как да го приготвите
Премерена доза билков чай, т.е. 13 g/l, залейте с вряща вода и оставете да се влива в продължение на 3-5 минути .

Хранителни стойности на чая
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 8 kJ / 2 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | 0,4 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
Органичен черен чай Rukeri

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | đen |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Висока |
| Време на излугване | Средно (3-5 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 13 g/l |
| Ароматни чайове | Билкови |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | đen |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Висока |
| Време на излугване | Средно (3-5 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 13 g/l |
| Ароматни чайове | Билкови |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.





















