IMS кошница B681TH24.5E 6-9 g
IMS кошница B681TH24.5E 6-9 g
17,33 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05352
IMS - Професионална цедка за портофилтър
- ✓ Микрометрично прецизна перфорация на дъното на кошницата
- ✓ висококачествен филтърен материал IMS
- ✓ приготвяне на кафе без запушване на отворите на цедката
- ✓ максимално увеличаване на добива на еспресо
- ✓ решаване на проблема с канализирането на кафето

Защо да смените кошницата за еспресо
Металният филтър в портафилтъра е изложен на тежки условия ден след ден. Както при приготвянето на еспресо, така и при почистването на лостовете на машината. Рискът от повреда при невнимателно боравене с филтъра на портафилтъра или износ ване се намалява чрез производството на качествени материали, като например при кошниците IMS.
Поради голямото влияние на цедката върху процеса на екстракция и вкуса на кафето, именно прецизните кошници IMS ви дават възможност да приготвите желаното от вас перфектно еспресо във вашата лостова кафемашина. Без преливане на кафе, без запушване на филтърните отвори.

| цвят |
|
|---|---|
| Препоръчителен размер на тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет на чашата | 6, 7, 8, 9 |
| Съвместима марка | Carimali, Gaggia, La |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Перфорирана повърхност | 30 mm |
| Брой отвори | 253 |
| Диаметър на отвора | 0,3 mm |
| Форма | Цилиндричен филтър с конус в основата |
| Външен диаметър | 68 mm |
| Вътрешен диаметър | 59 mm |
| Височина (cm) | 3 |
| ширина (cm) | 7 |
| Дълбочина (cm) | 7 |
| Съвместимост на кафемашината | Carimali, Gaggia, La Cimbali |
| цвят |
|
|---|---|
| Препоръчителен размер на тампера | 58 мм, 58,4 mm |
| Капацитет на чашата | 6, 7, 8, 9 |
| Съвместима марка | Carimali, Gaggia, La |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Перфорирана повърхност | 30 mm |
| Брой отвори | 253 |
| Диаметър на отвора | 0,3 mm |
| Форма | Цилиндричен филтър с конус в основата |
| Външен диаметър | 68 mm |
| Вътрешен диаметър | 59 mm |
| Височина (cm) | 3 |
| ширина (cm) | 7 |
| Дълбочина (cm) | 7 |
| Съвместимост на кафемашината | Carimali, Gaggia, La Cimbali |

Портафилтърна чаша за кафе машина - коя да изберете?
Как да изберем портафилтърна кошница и да постигнем по-добро извличане на еспресо? По-вкусното кафе от лостова кафемашина е нашата тема днес. Нека да видим как да подобрим извличането му, като използваме правилните портафилтърни кошници.































