IMS bruser MA200IM ø 56,4 mm
IMS bruser MA200IM ø 56,4 mm
Brusehoved i rustfrit stål med en diameter på 56,4 mm af modellen MA200IM fra IMS.
Standardpris 34,90 €.
du redder
10% (3,50 €)
31,40 €
25,12 € ekskl. moms (Momsfradrag)
25,12 € ekskl. moms (Momsfradrag)
31 point til loyalitetssystemet
Bring ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
10.7 € | 10.7 € |
DPD ![]() |
13.5 € | 13.5 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K03571
Parametre
| Farve |
|
|---|---|
| Kompatibelt mærke | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materiale | Rustfrit stål |
| membran | 200 µm |
| antal huller | 98 |
| Hul diameter | 3 mm |
| Center hul | M7 |
| Udvendig diameter | 56,4 mm |
| Indvendig diameter | 55,4 mm |
| Højde (cm) | 1 |
| Bredde (cm) | 6 |
| Dybde (cm) | 6 |
| Kaffemaskine kompatibilitet | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Farve |
|
|---|---|
| Kompatibelt mærke | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materiale | Rustfrit stål |
| membran | 200 µm |
| antal huller | 98 |
| Hul diameter | 3 mm |
| Center hul | M7 |
| Udvendig diameter | 56,4 mm |
| Indvendig diameter | 55,4 mm |
| Højde (cm) | 1 |
| Bredde (cm) | 6 |
| Dybde (cm) | 6 |
| Kaffemaskine kompatibilitet | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |




























