IMS душ MA200IM ø 56,4 mm
IMS душ MA200IM ø 56,4 mm
Душ-глава от неръждаема стомана с диаметър 56,4 мм от модела MA200IM на IMS.
Стандартна цена 33,50 €.
Спестявате
10% (3,40 €)
30,10 €
25,08 € без ДДС (Отчет на ДДС)
25,08 € без ДДС (Отчет на ДДС)
30 points към системата за лоялност
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K03571
Параметри
| цвят |
|
|---|---|
| Съвместима марка | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Мембрана | 200 µm |
| Брой отвори | 98 |
| Диаметър на отвора | 3 mm |
| Централен отвор | M7 |
| Външен диаметър | 56,4 mm |
| Вътрешен диаметър | 55,4 mm |
| Височина (cm) | 1 |
| ширина (cm) | 6 |
| Дълбочина (cm) | 6 |
| Съвместимост на кафемашината | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| цвят |
|
|---|---|
| Съвместима марка | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Мембрана | 200 µm |
| Брой отвори | 98 |
| Диаметър на отвора | 3 mm |
| Централен отвор | M7 |
| Външен диаметър | 56,4 mm |
| Вътрешен диаметър | 55,4 mm |
| Височина (cm) | 1 |
| ширина (cm) | 6 |
| Дълбочина (cm) | 6 |
| Съвместимост на кафемашината | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |



























