IMS-suihku MA200IM ø 56,4 mm
IMS-suihku MA200IM ø 56,4 mm
IMS:n ruostumattomasta teräksestä valmistettu MA200IM-mallin suihkupää, jonka halkaisija on 56,4 mm.
Vakiohinta 35 €.
säästät
10% (3,50 €)
31,50 €
25,10 € ilman alv. (ALV-vähennys)
25,10 € ilman alv. (ALV-vähennys)
31 pistettä kanta-asiakasjärjestelmään
Posti ![]() |
12.9 € | 12.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
27.4 € | 27.4 € |
DHL Express ![]() |
81.6 € | 81.6 € |
Maksu: Kortilla, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Tuotekoodi: K03571
Parametrit
| Väri |
|
|---|---|
| Yhteensopiva merkki | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kalvo | 200 µm |
| Reikien lukumäärä | 98 |
| Reiän halkaisija | 3 mm |
| Keskireikä | M7 |
| Ulkohalkaisija | 56,4 mm |
| Sisähalkaisija | 55,4 mm |
| Korkeus (cm) | 1 |
| Leveys (cm) | 6 |
| Syvyys (cm) | 6 |
| Yhteensopivuus kahvinkeittimen kanssa | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Väri |
|
|---|---|
| Yhteensopiva merkki | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kalvo | 200 µm |
| Reikien lukumäärä | 98 |
| Reiän halkaisija | 3 mm |
| Keskireikä | M7 |
| Ulkohalkaisija | 56,4 mm |
| Sisähalkaisija | 55,4 mm |
| Korkeus (cm) | 1 |
| Leveys (cm) | 6 |
| Syvyys (cm) | 6 |
| Yhteensopivuus kahvinkeittimen kanssa | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |




























