IMS Dusch MA200IM Ø 56,4 mm
IMS Dusch MA200IM Ø 56,4 mm
Edelstahl Dusch mat engem Duerchmiesser vu 56,4 mm Modell MA200IM vun IMS.
Standard Präis 32,60 €.
Du spuers
10% (3,20 €)
29,40 €
25,13 € excl. TVA (TVA-Azuch)
25,13 € excl. TVA (TVA-Azuch)
29 points an de Loyalitéit System
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K03571
Parameteren
| Faarf |
|
|---|---|
| Kompatibel Mark | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | Edelstol |
| Membran | 200 µm |
| Zuel vun Lächer | 98 |
| Lach Duerchmiesser | 3 mm |
| Zentrum Lach | M7 |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 56,4 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 55,4 mm |
| Héicht (cm) | 1 |
| Breet (cm) | 6 |
| Déift (cm) | 6 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Faarf |
|
|---|---|
| Kompatibel Mark | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | Edelstol |
| Membran | 200 µm |
| Zuel vun Lächer | 98 |
| Lach Duerchmiesser | 3 mm |
| Zentrum Lach | M7 |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 56,4 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 55,4 mm |
| Héicht (cm) | 1 |
| Breet (cm) | 6 |
| Déift (cm) | 6 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |




























