IMS ντους MA200IM ø 56,4 mm
IMS ντους MA200IM ø 56,4 mm
Ανοξείδωτη κεφαλή ντους με διάμετρο 56,4 mm του μοντέλου MA200IM της IMS.
Τυπική τιμή 34,60 €.
Αποταμιεύεις
10% (3,50 €)
31,10 €
25,08 € χωρίς ΦΠΑ (Αφαίρεση ΦΠΑ)
25,08 € χωρίς ΦΠΑ (Αφαίρεση ΦΠΑ)
31 βαθμοί στο σύστημα επιβράβευσης
DHL GR ![]() |
11.8 € | 11.8 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
23.6 € | 23.6 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Πληρωμή: Κάρτα, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Κωδικός προϊόντος: K03571
Παράμετροι
| Χρώμα |
|
|---|---|
| Συμβατή μάρκα | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μεμβράνη | 200 µm |
| Αριθμός οπών | 98 |
| Διάμετρος οπής | 3 mm |
| Κεντρική τρύπα | M7 |
| Εξωτερική διάμετρος | 56,4 mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 55,4 mm |
| Υψος (cm) | 1 |
| Πλάτος (cm) | 6 |
| Βάθος (cm) | 6 |
| Συμβατότητα καφετιέρας | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Χρώμα |
|
|---|---|
| Συμβατή μάρκα | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μεμβράνη | 200 µm |
| Αριθμός οπών | 98 |
| Διάμετρος οπής | 3 mm |
| Κεντρική τρύπα | M7 |
| Εξωτερική διάμετρος | 56,4 mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 55,4 mm |
| Υψος (cm) | 1 |
| Πλάτος (cm) | 6 |
| Βάθος (cm) | 6 |
| Συμβατότητα καφετιέρας | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |



























