IMS dusch MA200NT ø 56,4 mm
IMS dusch MA200NT ø 56,4 mm
Duschhuvud i rostfritt stål med en diameter på 56,4 mm av modellen MA200NT från IMS.
Standard pris 398 kr.
du sparar
5% (20 kr)
378 kr
302,40 kr exkl. MOMS (Momsavdrag)
302,40 kr exkl. MOMS (Momsavdrag)
31 poäng till lojalitetssystemet
DPD Pickup / PostNord ![]() |
8.8 € | 8.8 € |
|---|---|---|
DHL SV ![]() |
8 € | 8 € |
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betalning: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkod: K04541
Parametrar
| Färg |
|
|---|---|
| Kompatibelt märke | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | Rostfritt stål |
| Membran | 200 µm |
| Antal hål | 98 |
| Håldiameter | 3 mm |
| Mitthål | M7 |
| Ytterdiameter | 56.4 mm |
| Inre diameter | 55.4 mm |
| Höjd (cm) | 1 |
| Bredd (cm) | 6 |
| Djup (cm) | 6 |
| Kaffemaskin kompatibilitet | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Färg |
|
|---|---|
| Kompatibelt märke | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | Rostfritt stål |
| Membran | 200 µm |
| Antal hål | 98 |
| Håldiameter | 3 mm |
| Mitthål | M7 |
| Ytterdiameter | 56.4 mm |
| Inre diameter | 55.4 mm |
| Höjd (cm) | 1 |
| Bredd (cm) | 6 |
| Djup (cm) | 6 |
| Kaffemaskin kompatibilitet | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |

































