Duș IMS MA200NT ø 56,4 mm
Duș IMS MA200NT ø 56,4 mm
Cap de duș din oțel inoxidabil cu un diametru de 56,4 mm, model MA200NT de la IMS.
Pret standard 178,10 Lei.
salvați
5% (9,10 Lei)
169 Lei
142,02 Lei excl. TVA (Deductibilitatea TVA)
142,02 Lei excl. TVA (Deductibilitatea TVA)
33 puncte la sistemul de loialitate
Packeta / EasyBox![]() |
22,40 Lei | 22,40 Lei |
|---|---|---|
RO Sameday Box ![]() |
22,40 Lei | 22,40 Lei |
DPD ![]() |
33,60 Lei | 33,60 Lei |
Cargus ![]() |
37,60 Lei | 37,60 Lei |
DHL Express ![]() |
423,50 Lei | 423,50 Lei |
Plata: Revolut, Card, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Codul produsului: K04541
Parametrii
| culoare |
|
|---|---|
| Marcă compatibilă | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | oțel inoxidabil |
| membrană | 200 µm |
| numărul de găuri | 98 |
| diametrul găurii | 3 mm |
| Orificiul central | M7 |
| Diametrul exterior | 56,4 mm |
| Diametrul interior | 55,4 mm |
| Înălţime (cm) | 1 |
| Lăţime (cm) | 6 |
| Adâncime (cm) | 6 |
| Compatibilitate aparat de cafea | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| culoare |
|
|---|---|
| Marcă compatibilă | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Material | oțel inoxidabil |
| membrană | 200 µm |
| numărul de găuri | 98 |
| diametrul găurii | 3 mm |
| Orificiul central | M7 |
| Diametrul exterior | 56,4 mm |
| Diametrul interior | 55,4 mm |
| Înălţime (cm) | 1 |
| Lăţime (cm) | 6 |
| Adâncime (cm) | 6 |
| Compatibilitate aparat de cafea | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |




































