IMS dušas MA200NT ø 56,4 mm
IMS dušas MA200NT ø 56,4 mm
IMS MA200NT modelio nerūdijančio plieno 56,4 mm skersmens dušo galvutė.
Standartinė kaina 36,30 €.
tu taupai
5% (1,80 €)
34,50 €
28,51 € be PVM (PVM atskaitymas)
28,51 € be PVM (PVM atskaitymas)
34 taškai į lojalumo sistemą
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkto kodas: K04541
Parametrai
| Spalva |
|
|---|---|
| Suderinamas prekės ženklas | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Membrána | 200 µm |
| Skylių skaičius | 98 |
| Skylės skersmuo | 3 mm |
| Centrinė skylė | M7 |
| Išorinis skersmuo | 56,4 mm |
| Vidinis skersmuo | 55,4 mm |
| Aukštis (cm) | 1 |
| Plotis (cm) | 6 |
| Gylis (cm) | 6 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Spalva |
|
|---|---|
| Suderinamas prekės ženklas | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Membrána | 200 µm |
| Skylių skaičius | 98 |
| Skylės skersmuo | 3 mm |
| Centrinė skylė | M7 |
| Išorinis skersmuo | 56,4 mm |
| Vidinis skersmuo | 55,4 mm |
| Aukštis (cm) | 1 |
| Plotis (cm) | 6 |
| Gylis (cm) | 6 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |

































