IMS dušš MA200NT ø 56,4 mm
IMS dušš MA200NT ø 56,4 mm
IMSi roostevabast terasest dušiotsik läbimõõduga 56,4 mm mudel MA200NT.
Standardhind 36,60 €.
säästad
5% (1,90 €)
34,70 €
28,44 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
28,44 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
34 punkti lojaalsussüsteemile
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K04541
Parameetrid
| Värvi |
|
|---|---|
| Ühildatav kaubamärk | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Membraan | 200 µm |
| Aukude arv | 98 |
| Ava läbimõõt | 3 mm |
| Keskne auk | M7 |
| Välisläbimõõt | 56,4 mm |
| Sisemine läbimõõt | 55,4 mm |
| Kõrgus (cm) | 1 |
| Laius (cm) | 6 |
| Sügavus (cm) | 6 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Värvi |
|
|---|---|
| Ühildatav kaubamärk | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Membraan | 200 µm |
| Aukude arv | 98 |
| Ava läbimõõt | 3 mm |
| Keskne auk | M7 |
| Välisläbimõõt | 56,4 mm |
| Sisemine läbimõõt | 55,4 mm |
| Kõrgus (cm) | 1 |
| Laius (cm) | 6 |
| Sügavus (cm) | 6 |
| Ühilduvus kohvimasinaga | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |

































