ИМС туш МА200НТ ø 56,4 мм
ИМС туш МА200НТ ø 56,4 мм
Туш од нерђајућег челика пречника 56,4 мм модел МА200НТ марке ИМС.
Стандардна цена 30 €.
Уштедели сте
5% (1,50 €)
28,50 €
28,50 € екцл. ПДВ
28,50 € екцл. ПДВ
28 points систему лојалности
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K04541
Параметерс
| боја |
|
|---|---|
| Компатибилан бренд | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Мембране | 200 µm |
| Број рупа | 98 |
| Пречник рупе | 3 mm |
| Централна рупа | M7 |
| Спољни пречник | 56,4 mm |
| Unutrašnji prečnik | 55,4 mm |
| Висина (цм) | 1 |
| ширина (цм) | 6 |
| дубина (цм) | 6 |
| Компатибилност апарата за кафу | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| боја |
|
|---|---|
| Компатибилан бренд | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Мембране | 200 µm |
| Број рупа | 98 |
| Пречник рупе | 3 mm |
| Централна рупа | M7 |
| Спољни пречник | 56,4 mm |
| Unutrašnji prečnik | 55,4 mm |
| Висина (цм) | 1 |
| ширина (цм) | 6 |
| дубина (цм) | 6 |
| Компатибилност апарата за кафу | Carimali, La Marzocco, Slayer, Synesso |

































