Mahlkönig E80S GbW
Mahlkönig E80S GbW
Najhitrejši mlinček v svojem razredu in v tej različici tudi z gravimetrijo. Mahlkönig E80S GbW fino zmelje do 6 gramov kave za espresso na sekundo. Brez razlik v grobosti, brez segrevanja. Preprosto popolna kakovost mletja v izjemno kratkem času. Več
3 991,72 € brez DDV (Odkup DDV)
| DPD | 8 € | 8 € |
|---|---|---|
| Posta Slovenije | 7 € | 7 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K03096
Najhitrejši mlinček v svojem razredu in v tej različici tudi z gravimetrijo. Mahlkönig E80S GbW fino zmelje do 6 gramov kave za espresso na sekundo. Brez razlik v grobosti, brez segrevanja. Preprosto popolna kakovost mletja v izjemno kratkem času. Več
Koda izdelka: K03096
Profesionalni mlinček Mahlkönig E80 S Gbw - prednosti:
- Mahlkönig E80S GbW = vrhunski mlinček za espresso za kavarne
- ✓ neponovljiv profil mletja Mahlkönigovih mlinčkov za kavo
- ✓ veliki 80 mm mlinski kamni iz kaljenega jekla
- ✓ GbW = mletje po teži - doziranje glede na dejansko težo kave v ročici
- ✓ patentirana tehnologija DDD - Disc Distance Detection
- ✓ Tih in zmogljiv motor z aktivnim nadzorom temperature
- ✓ pregleden zaslon z večnamenskim gumbom

80 mm brusni kamni
Masivni 80 mm ploščati mlinski kamni iz kaljene jeklene zlitine so del znanja profesionalnega proizvajalca mlinčkov za kavo Mahlkönig. Prav njihovi mlinski kamni dajejo kavi edinstven profil mletja. Edinstvena je tudi tehnologija DDD, ki jo je proizvajalec patentiral. To je kratica za Disc Distance Detection, tj. sposobnost realističnega zaznavanja razdalje med mlinskimi kamni.
Profesionalni mlinček za espresso Mahlkönig E80S je trenutno najhitrejši v svoji kategoriji. Močan motor mlinčka lahko zmelje do 6 g kave na sekundo, hkrati pa je nepričakovano tih. Zasnovo mlinčka so nemški proizvajalci izpopolnili z aktivnim nadzorom temperature. Ta zaščita pred nenamerno visokimi temperaturami je dodatno zagotovilo za vrhunske rezultate mletja in s tem za vaš espresso.

Premium? Mahlkönig E80S GbW je vrhunski mlinček za kavarno.
Zaradi izjemne kombinacije hitrosti in natančnosti mletja je Mahlkönig E80S neprekosljiva izbira pri izbiri profesionalnega mlinčka za zahtevne dejavnosti. Resnično je kos najzahtevnejšim razmeram. Nepogrešljiv je z vidika časovne stiske in ohranjanja vedno enakomerne nastavitve po baristovem receptu. Funkcija zaznavanja razdalje diska izračuna razdaljo med kamni z natančnostjo 0,001 mm!
Izjemno trpežna posoda za zrna je praktično nezlomljiva . Njegova zmogljivost je približno 1800 g kavnih zrn. Če pričakujete manj zahteven dan, lahko mlinček opremite z lijakom z zmogljivostjo 1200 g ali celo le 250 g kave. Detajl na pokrovu lijaka za kavo, na katerem je kronski znak tega kralja mlinčkov, je češnja na torti. V kavarnah je uporaben tudi kot sponka za informacijsko kartico za stranke z opisom kave v pladnju.

Velik zaslon mlinčka visoke ločljivosti
Mlinček E80 Supreme ima vrhunski 88,3 mm barvni zaslon, ki je zelo prijazen do uporabnika. Z zaslonom lahko preprosto preverite statistične podatke in upravljate storitve. Nadzorne funkcije mlinčka E80 Supreme vam omogočajo hitro krmarjenje po meniju. Inovativna programska oprema temelji na najnovejši tehnologiji in ima uporabniku prijazne ikone. V nekaj sekundah nastavite želeni recept in mlinček je pripravljen za mletje.

| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1800 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 520 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 6,0 - 7,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Najboljši na svetu, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 80 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 28 |
| Barva |
|
|---|---|
| Doziranje mlinčka | Konfigurabilno |
| Prikaz | Da |
| Funkcija mlinčka | Prikaz, Nastavitev grobosti, Časovno zaustavljanje |
| Prostornina lijaka (g) | 1800 |
| Material | Iz nerjavečega jekla, Plastika |
| Material brusilnih kamnov | Jeklo |
| Mlinček primeren za | Kavarne, Espresso bar, Restavracija, Hotel, Slaščičarstvo |
| Napetost | 230V |
| Število vrtljajev na minuto | 1400 |
| Uporaba | Strokovno |
| Poraba energije (W) | 520 |
| Za pripravo | Espresso |
| Hitrost brušenja | 6,0 - 7,0 g/s |
| Etiketa za mlinček za kavo | Kakovost, Najboljši na svetu, Tiho delovanje |
| Oblika brusnih kamnov | Ravna stran |
| vrsta | Električni |
| Velikost brusnega kamna (mm) | 80 mm |
| Višina (cm) | 58 |
| širina (cm) | 20 |
| Globina (cm) | 28 |

Veliki preizkus kakovosti brušenja električnih brusilnikov
Kako se lahko razlikuje kakovost mletja pri električnih mlinčkih za kavo? Na primer, ugotovite, kakšne so razlike med nemškima mlinčkoma Mahlkönig in Graef ali kako kakovosten je priljubljeni mlinček Mignon.
![[Študija primera] Kako pospešiti v kavarni](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/d/e/de122082070e16108ae29eeb32c4d43b-daan-evers-tkn1wxrzq3s-unsplash-1200x823.jpg)
[Študija primera] Kako pospešiti v kavarni
Vaša kavarna je najbolj priljubljena v mestu, vendar ob konicah težko sprejemate naročila tako hitro, kot bi želeli? Pripravili smo vam študijo primera, ki vam bo pomagala racionalizirati delo vaših baristov.

Hiter barista, dober barista. Kako postati hitrejši barist?
Izboljšajte svoje postopke in dopolnite svojo opremo z učinkovitimi orodji za bariste. Tako boste postregli več strank in se znebili stresnih trenutkov za strojem. Želite vedeti, kako to storiti?

Vodnik za izbiro mlinčka Mahlkönig
Mlini Mahlkönig so med najboljšimi. Zakaj bi ga morali kupiti za svojo kavarno in kateri model izbrati? Oglejmo si jih.


























