Mahlkönig E80S GbW
Mahlkönig E80S GbW
Najbrži mlin u svojoj klasi iu ovoj verziji također s gravimetrijom. Mahlkönig E80S GbW nježno melje 6 grama espresso kave u sekundi. Nema razlike u hrapavosti, nema grijanja. Jednostavno savršena kvaliteta mljevenja u iznimno kratkom vremenu. Više
3 991,76 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K03096
Najbrži mlin u svojoj klasi iu ovoj verziji također s gravimetrijom. Mahlkönig E80S GbW nježno melje 6 grama espresso kave u sekundi. Nema razlike u hrapavosti, nema grijanja. Jednostavno savršena kvaliteta mljevenja u iznimno kratkom vremenu. Više
Šifra proizvoda: K03096
Profesionalni mlin Mahlkönig E80 S Gbw - prednosti:
- ✓ Mahlkönig E80S GbW = super-premium mlinac za espresso za kafiće
- ✓ neponovljiv profil mljevenja kave Mahlkönig mlinova
- ✓ veliki brusni kamen od 80 mm s kaljenim čelikom
- ✓ GbW = mljevenje prema težini – doziranje prema stvarnoj težini kave u ručici
- ✓ patentirana DDD tehnologija - Disc Distance Detection
- ✓ tiho a snažan motor s aktivnom kontrolom temperature
- ✓ jasan zaslon s višenamjenskom tipkom

Brusno kamenje brusilice veličine 80 mm
Masivni plosnati brusni kamen od 80 mm od legure kaljenog čelika pripada know-howu proizvođača mlinova za kavu za profesionalce - Mahlkönig. Njihovo kamenje za mljevenje daje kavi jedinstven profil mljevenja. DDD tehnologija, patentirana od strane proizvođača, također je jedinstvena. Disc Distance Detection znak, odnosno mogućnost realnog prepoznavanja udaljenosti brusnog kamena .
Profesionalni mlinac za espresso Mahlkönig E80S trenutno je najbrži u svojoj kategoriji . Snažni motor mlinca može samljeti do 6g kave u sekundi, a istovremeno je i neočekivano tih . Dizajn mlina usavršili su njemački proizvođači ugradnjom aktivne kontrole temperature . Ova zaštita od nenamjerno visokih temperatura još je jedno jamstvo vrhunskih rezultata mljevenja, a time i vašeg espressa.

Premija? Mahlkönig E80S GbW je super-premium mlinac za kavu
Izvanredna kombinacija brzine i preciznosti mljevenja čini Mahlkönig E80S izborom bez premca pri odabiru profesionalne brusilice za zahtjevne operacije . Zaista može podnijeti najzahtjevnije uvjete. Neophodan je s gledišta vremenskog pritiska i održavanja uvijek ujednačenih postavki prema receptu bariste. Disc Distance Detection izračunava udaljenost između kamenja s točnošću od 0,001 mm !
Iznimno robusna posuda za kavu u zrnu praktički je nesalomljiva. Kapacitet mu je cca 1800 g kave u zrnu. Očekujete li manje zahtjevan dan, u mlinac možete ugraditi spremnik zapremnine 1200 g ili možda samo 250 g kave. Šlag na torti je detalj na poklopcu posude za kavu koji nosi amblem krune ovog kralja mlinova. Također se dokazao u kafićima kao isječak na informacijskoj kartici za kupce koji opisuje kavu u posudi.

Veliki zaslon mlina visoke rezolucije
Mlinac E80 Supreme opremljen je zaslonom u boji vrhunske kvalitete od 88,3 mm, koji je vrlo jednostavan za korištenje. Pomoću zaslona možete jednostavno provjeriti statistiku i upravljati uslugom. Upravljačke funkcije brusilice E80 Supreme omogućuju brzu navigaciju u izborniku. Inovativni softver temelji se na najnovijim tehnologijama i ima ikone jednostavne za korištenje. U roku od nekoliko sekundi postavite željeni recept i mlinac je spreman za mljevenje.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1400 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 520 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 6,0 - 7,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 80 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 28 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1800 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1400 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 520 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 6,0 - 7,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 80 mm |
| Visina (cm) | 58 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 28 |

Brzi barista, dobar barista. Kako biti brži barista?
Poboljšajte postupke i nadopunite svoju opremu učinkovitim alatima za bariste. Na taj ćete način uslužiti više mušterija i, naprotiv, riješiti se stresnih trenutaka za aparatom za kavu. Želite li znati kako to učiniti?
![[Studija slučaja] Kako ubrzati u kafiću](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/d/e/de122082070e16108ae29eeb32c4d43b-daan-evers-tkn1wxrzq3s-unsplash-1200x823.jpg)
[Studija slučaja] Kako ubrzati u kafiću
Je li vaš kafić najpopularniji u gradu, ali u vrijeme najveće gužve mučite se obraditi narudžbe onoliko brzo koliko biste željeli? Imamo studiju slučaja za vas koja će vam pomoći da rad vaših barista učinite učinkovitijim.

Vodič za odabir Mahlkönig mlina
Mahlkönig mlinovi spadaju u sam vrh. Zašto biste trebali kupiti jedan i za svoj kafić i koji model odabrati? Pogledajmo ga.




























