Nuova Simonelli GX85W crna
Nuova Simonelli GX85W crna
S Mythos one promijenili smo ideju mljevenja kave. S GX85, preispitali smo pravila koja pomiču granice kontrole mlina te pripreme kave u smislu stabilnosti temperature, točnosti i brzine. Više
4 017,92 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05818
S Mythos one promijenili smo ideju mljevenja kave. S GX85, preispitali smo pravila koja pomiču granice kontrole mlina te pripreme kave u smislu stabilnosti temperature, točnosti i brzine. Više
Šifra proizvoda: K05818
Mlinac za kavu Nuova Simonelli GX85 je svjetski vrhunski mlinac za espresso kavu. Dostupan je u dvije varijante boja.
Točnost
Mlin je opremljen gravimetrijskom tehnologijom koja se koristi pri mljevenju kave. GX85 tako provjerava težinu mljevene kave i dozira je prema unaprijed postavljenoj vrijednosti. Doza mljevene kave s maksimalnom preciznošću i jamči svojim kupcima nezaboravno espresso iskustvo.


Ubrzati
Motor s mogućnošću kontrole brzine . Patentirani sustav predstavljen u modelu s promjenjivom brzinom GX85 pruža trostruku korist: omogućuje dosljednu brzinu mljevenja od samog početka, osigurava uštedu energije i smanjuje temperaturu mljevenja . To će omogućiti baristima da pripreme više espressa s obzirom na tijek rada, a ovdje se odražavaju i detalji u okusima samog espressa.
Klimatizacija
Clima Pro 2.0 u ovoj brusilici možemo nazvati klima uređajem. Unutar mlina održava se konstantna temperatura . Barista tako radi s konstantnim rezultatom u pogledu mljevene kave i zahvaljujući tome ima iste rezultate u pripremljenoj kavi. Osim što održava konstantnu temperaturu komora za mljevenje, Mythos 2 također može smanjiti temperaturu u komorama , što će vam donijeti učinkovitiji rad .


Kompaktan i ergonomičan
Kompaktna veličina, samo 20 cm širine, omogućuje postavljanje nekoliko mlinova jedan pored drugog. Njegov spremnik prima dva kilograma kave, ergonomičan je i izdašan. Zaslon osjetljiv na dodir “s unaprijed postavljenim elektroničkim funkcijama čini korištenje bržim i lakšim.
Ispunjenje snova o kavi
Ovaj mlin je snažniji, s potpuno aluminijskim tijelom i dvostrukim ventilatorom na stražnjoj strani koji omogućuje brže hlađenje motora. GX85 može predstavljati što god poželite - možete ga nacrtati, napisati naziv kave koju koristite ili ga obogatiti imenom svoje trgovine ili kafića. Ispunit će snove o savršeno mljevenoj kavi, ali i vizualnosti.


Tišina i performanse
Neće nikome smetati , GX85 gleda i na radnike za šankom i na goste u vašem lokalu. Nema dosadne i stalne buke prilikom mljevenja kave. U ovu brusilicu ugrađeno je kamenje za mljevenje promjera 85 mm koje će pomoći u vršnim satima. Zahvaljujući njihovoj veličini , podržano je stalno i brže mljevenje kave. Brza priprema kave osnova je koju svi želimo.
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Vaganje porcija, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 2000 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1200 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 650 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 5,0 - 7,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 85 mm |
| Visina (cm) | 52 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 42 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Vaganje porcija, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 2000 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1200 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 650 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 5,0 - 7,0 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Najbolji na svijetu, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 85 mm |
| Visina (cm) | 52 |
| Širina (cm) | 20 |
| Dubina (cm) | 42 |






























