Mahlkönig E80S GbW
Mahlkönig E80S GbW
Déi schnellsten Schleifmaschinn a senger Klass an an dëser Versioun och mat Gravimetrie. Mahlkönig E80S GbW schleift sanft 6 Gramm Espressokaffe pro Sekonn. Keng Rauhënnerscheeder, keng Heizung. Einfach perfekt Schleifqualitéit an extrem kuerzer Zäit. Méi
3 991,71 € excl. TVA (TVA-Azuch)
| Post Luxembourg | 7 € | 7 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K03096
Déi schnellsten Schleifmaschinn a senger Klass an an dëser Versioun och mat Gravimetrie. Mahlkönig E80S GbW schleift sanft 6 Gramm Espressokaffe pro Sekonn. Keng Rauhënnerscheeder, keng Heizung. Einfach perfekt Schleifqualitéit an extrem kuerzer Zäit. Méi
Produit Code: K03096
Professionelle Schleifmaschinn Mahlkönig E80 S Gbw - Virdeeler:
- ✓ Mahlkönig E80S GbW = Super-Premium Espresso Grinder fir Caféen
- ✓ inimitable Kaffi Schleifen Profil vun Mahlkönig grinders
- ✓ grouss 80 mm Schleifsteng mat gehärtem Stahl
- ✓ GbW = Grind by Gewiicht - Doséierung no dem aktuellen Gewiicht vum Kaffi am Hiewel
- ✓ patentéiert DDD Technologie - Disc Distanz Detektioun
- ✓ roueg a mächtege Motor mat aktiv Temperatur Kontroll
- ✓ kloer Display mat Multifunktiounsknäppchen

Schleifsteng vum Schleifmaschinn mat enger Gréisst vun 80 mm
Massive 80 mm flaach Schleifsteng aus enger gehärtert Stahllegierung gehéieren zum Know-how vum Hiersteller vu Kaffischleifer fir Professionnelen - Mahlkönig. Et sinn hir Schleifsteng, déi dem Kaffi en eenzegaartege Schleifprofil ginn. DDD Technologie, patentéiert vum Hiersteller, ass och eenzegaarteg. Disc Distanz Detektioun Zeechen, dh d'Fäegkeet fir d'Distanz vu Schleifsteng realistesch z'erkennen .
De Mahlkönig E80S professionnelle Espresso Grinder ass de Moment déi séierst a senger Kategorie . De mächtege Motor vum Grinder ka bis zu 6g Kaffi pro Sekonn schleifen, a gläichzäiteg ass et och onerwaart roueg . Den Design vum Schleifmaschinn gouf vun däitsche Hiersteller perfektionéiert andeems se aktiv Temperaturkontrolle integréiert hunn. Dëse Schutz géint ongewollt héich Temperaturen ass eng aner Garantie fir super-Premium Schleifresultater an domat Ären Espresso.

Premium? De Mahlkönig E80S GbW ass e super-Premium Kaffismüller
Déi aussergewéinlech Kombinatioun vu Geschwindegkeet a Schleifpräzis mécht de Mahlkönig E80S eng oniwwertraff Wiel wann Dir e professionnelle Schleifmaschinn fir exigent Operatiounen auswielt. Et kann wierklech déi exigent Konditioune packen. Et ass onverzichtbar aus der Siicht vum Zäitdrock an d'Astellungen ëmmer uniform ze halen no dem Barista Rezept. Disc Distance Detection berechent d'Distanz tëscht de Steng mat enger Genauegkeet vun 0,001 mm !
Den extrem robuste Kaffisbounbehälter ass praktesch onbriechbar. Seng Kapazitéit ass ongeféier 1800 g Kaffisbounen. Wann Dir e manner usprochsvollen Dag erwaart, kënnt Dir de Schleifmaschinn mat engem Hopper mat engem Volume vun 1200 g oder vläicht nëmmen 250 g Kaffi passen. Den Detail um Deckel vum Kaffiscontainer, deen den Emblème vun der Kroun vun dësem Kinnek vu Schleifmaschinne dréit, ass de Glace op de Kuch. Et huet sech och a Kaffi Geschäfter bewisen als Clip op eng Informatiounskaart fir Clienten déi de Kaffi am Container beschreiwen.

Grouss Display vun der Grinder mat héijer Opléisung
Den E80 Supreme Grinder ass mat engem Topqualitéit 88,3 mm Faarfdisplay ausgestatt, wat ganz userfrëndlech ass. Mat Hëllef vum Display kënnt Dir einfach Statistike kontrolléieren an de Service managen. D'Kontrollfunktiounen vum E80 Supreme Grinder erméiglechen eng séier Navigatioun am Menü. Déi innovativ Software baséiert op de leschten Technologien an huet User-frëndlech Symboler. Bannent e puer Sekonnen setzt Dir dat gewënschte Rezept an de Grinder ass prett fir ze schleifen.

| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 1800 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1400 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 520 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 6,0 - 7,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt, Stille Operatioun |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 80 mm |
| Héicht (cm) | 58 |
| Breet (cm) | 20 |
| Déift (cm) | 28 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Konfiguréierbar |
| Uweisen | Jo |
| Grinder Funktioun | Uweisen, Upassung vu Frechheet, Timer Stopwatch |
| Hopper Kapazitéit (g) | 1800 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 1400 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 520 |
| Fir Virbereedung | Espresso |
| Schleifgeschwindegkeet | 6,0 - 7,0 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt, Stille Operatioun |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 80 mm |
| Héicht (cm) | 58 |
| Breet (cm) | 20 |
| Déift (cm) | 28 |

Schnell Barista, gutt Barista. Wéi ee méi séier Barista ze sinn?
Verbessert Prozeduren an ergänzt Är Ausrüstung mat effektive Barista-Tools. Op dës Manéier servéiert Dir méi Clienten, am Géigendeel, Dir wäert stresseg Momenter hannert der Kaffismaschinn lassginn. Wëlle wëssen, wéi et ze maachen?
![[Case Study] Wéi séier an engem Kaffisréischterei](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/d/e/de122082070e16108ae29eeb32c4d43b-daan-evers-tkn1wxrzq3s-unsplash-1200x823.jpg)
[Case Study] Wéi séier an engem Kaffisréischterei
Ass Äre Kaffisréischterei dee beléifsten an der Stad, awer an de Spëtzenzäiten kämpft Dir fir Bestellungen sou séier wéi Dir wëllt? Mir hunn eng Fallstudie fir Iech fir Iech ze hëllefen Är Baristas hir Aarbecht méi effizient ze maachen.

Guide fir eng Mahlkönig grinder ze wielen
Mahlkönig Schleifmaschinne gehéieren zu der Spëtzt. Firwat sollt Dir och ee fir Äre Café kafen a wéi ee Modell sollt Dir wielen? Loosst eis et kucken.


























