Mahlkönig Guatemala
Mahlkönig Guatemala
E Kinnek vun den éischte Bléck, a souguer mat enger Kroun am Wopen - esou kënne mir de Mahlkönig Modell EK43S Schleifmaschinn schwaarz beschreiwen. Et mëllt Kaffi fir tierkesch Kaffi, Espresso, Filter oder e ganze Package vu Kaffisbounen ze verkafen. Alles ultra schnell, a virun allem mat der absoluter Konsistenz vum Kinnek vu Schleifen. Méi
2 543,42 € excl. TVA (TVA-Azuch)
Geis Pallet transport LB ![]() |
195 € | 195 € |
|---|
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K05063
E Kinnek vun den éischte Bléck, a souguer mat enger Kroun am Wopen - esou kënne mir de Mahlkönig Modell EK43S Schleifmaschinn schwaarz beschreiwen. Et mëllt Kaffi fir tierkesch Kaffi, Espresso, Filter oder e ganze Package vu Kaffisbounen ze verkafen. Alles ultra schnell, a virun allem mat der absoluter Konsistenz vum Kinnek vu Schleifen. Méi
Produit Code: K05063
Kaffismüller fir Réischteren a Geschäfter: Mahlkönig Guatemala
- ✔ mächteg Kaffismüller fir Professionnelen
- ✔ déi héchst Produktiounsqualitéit vun der Top Mahlkönig Mark
- ✔ modernen Design a kloer Schleifastellungen
- ✔ grouss 71 mm Schleifsteng aus speziell gehärtem Stahl
- ✔ 2900 U/min (50 Hz), Schleifen ca. 800-900 g/min
- ✔ Tabelle vun der empfohlene Groufheet vum Schleifen op der Schleifmaschinn
- ✔ Minimal Kaffi Retention am Grinder
- ✔ Klapper a Klemm fir e Kaffisack ze befestigen
- ✔ Héicht justierbar Regal fir Kaffisäck / Container
- ✔ zertifizéiert: CE, CB, ETL Sécherheet, ETL Sanitär

Mahlkönig Guatemala. Berufflech grinder fir Kaffi Geschäfter
Mahlkönig kinneklechen Millen sinn an bal all gudde Café vertrueden. A Réischteren a Kaffi Geschäfter ass et de Mahlkönig am Guatemala Modell deen hei seng Plaz huet. Et ass e bewährte Grinder fir Kaffi a grousse Bänn ze schleifen. Zur selwechter Zäit këmmert hien sech ëm eenheetlech, also konsequent, Schleifen , wat extrem wichteg ass fir d'Weiderpräparatioun vu Kaffi. Et ass och erstaunlech séier a mëllt de Kaffi, awer "iest" et net, sou datt et éierlech alles op de leschte Kär gëtt .

Kommerziell Schleifmaschinn fir grouss Volumen Kaffi ze schleifen: Guatemala vum Mahlkönig
Fir frësch Schleifen vu Kaffi fir ze verkafen ass et souwuel technesch - Motorkraaft a grouss haltbar Schleifsteng equipéiert, a praktesch - einfach Upassung vun der Groufheet an dank dem integréierte Puller, optimal Schleifen fir verschidde Methoden fir Kaffi ze preparéieren. E Clip fir e Kaffisack an e Knäpper um Mond vum Schleifmaschinn sinn eng Selbstverständlechkeet, wéi och e verstellbare Regal .

| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Manuell |
| Uweisen | Net |
| Grinder Funktioun | Upassung vu Frechheet |
| Hopper Kapazitéit (g) | 900 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 2900 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 1100 |
| Fir Virbereedung | Espresso, Kaffi drénken, Alternativ Virbereedungsmethoden |
| Schleifgeschwindegkeet | 14 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 71 mm |
| Héicht (cm) | 68 |
| Breet (cm) | 23 |
| Déift (cm) | 41 |
| Faarf |
|
|---|---|
| Grinder Doséierung | Manuell |
| Uweisen | Net |
| Grinder Funktioun | Upassung vu Frechheet |
| Hopper Kapazitéit (g) | 900 |
| Material | Edelstol, Plastik |
| Material vu Schleifsteng | Stol |
| Grinder gëeegent fir | Kaffihaus, Espressobar, Restaurant, Bhua, Séisswueren |
| Spannung | 230V |
| Zuel Vun De Revolutiounen pro Minutt | 2900 |
| Benotzt | Professionell |
| Energieverbrauch (W) | 1100 |
| Fir Virbereedung | Espresso, Kaffi drénken, Alternativ Virbereedungsmethoden |
| Schleifgeschwindegkeet | 14 g/s |
| Kaffi grinder Label | Qualitéit, Dat Bescht vun Der Welt |
| D'Form vun de Schleifsteng | Flach |
| Typ | Elektresch |
| Schleifsteen Gréisst (mm) | 71 mm |
| Héicht (cm) | 68 |
| Breet (cm) | 23 |
| Déift (cm) | 41 |





















