Mahlkönig Guatemala
Mahlkönig Guatemala
Kralj na prvi pogled, pa čak i s krunom u grbu - tako možemo opisati Mahlkönig model EK43S brusilice u crnoj boji . Melje kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu za prodaju. Sve ultra brzo, a prije svega s apsolutnom postojanošću kralja mlinova. Više
2 543,36 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05063
Kralj na prvi pogled, pa čak i s krunom u grbu - tako možemo opisati Mahlkönig model EK43S brusilice u crnoj boji . Melje kavu za tursku kavu, espresso, filter ili cijeli paket kave u zrnu za prodaju. Sve ultra brzo, a prije svega s apsolutnom postojanošću kralja mlinova. Više
Šifra proizvoda: K05063
Mlin za kavu za pržionice i trgovine: Mahlkönig Guatemala
- ✔ snažan mlin za kavu za profesionalce
- ✔ najviša kvaliteta proizvodnje vrhunske marke Mahlkönig
- ✔ moderan dizajn i jasne postavke mljevenja
- ✔ veliki brusni kamen od posebnog kaljenog čelika 71 mm
- ✔ 2900 o/min (50 Hz), mljevenje cca 800-900 g/min
- ✔ Tablica preporučene krupnoće mljevenja na mlinu
- ✔ minimalno zadržavanje kave u mlincu
- ✔ zveckanje i stezaljka za pričvršćivanje vrećice za kavu
- ✔ Polica podesiva po visini za vrećicu/posudicu za kavu
- ✔ certificirano: CE, CB, ETL Safety, ETL Sanitation

Mahlkönig Gvatemala. Profesionalni mlinac za kafiće
Mahlkönig kraljevski mlinovi zastupljeni su u gotovo svakom dobrom kafiću. U pržionicama i kafićima ovdje svoje mjesto ima Mahlkönig u gvatemalskom modelu . To je dokazani mlinac za mljevenje velikih količina kave . Pritom se brine o ravnomjernom, odnosno dosljednom mljevenju , što je iznimno važno za daljnju pripremu kave. Također je nevjerojatno brz i melje kavu, ali je ne "pojede", pa pošteno daje sve do zadnjeg zrna.

Komercijalni mlinac za mljevenje velikih količina kave: Guatemala tvrtke Mahlkönig
Za svježe mljevenje kave za prodaju, opremljen je kako tehnički - snagom motora i velikim izdržljivim kamenjem za mljevenje , tako i praktično - lakim podešavanjem krupnoće i, zahvaljujući integriranom izvlakaču, optimalnim mljevenjem za različite načine pripreme kave. Kopča za vrećicu za kavu i kuckalo na otvoru mlinca se podrazumijevaju, kao i podesiva polica .

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 900 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 2900 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 1100 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 14 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 71 mm |
| Visina (cm) | 68 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Ručno |
| Prikaz | Nema |
| Funkcija mljevenja | Ispravljanje grubosti |
| Kapacitet spremnika (g) | 900 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 2900 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 1100 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 14 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Najbolji na svijetu |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 71 mm |
| Visina (cm) | 68 |
| Širina (cm) | 23 |
| Dubina (cm) | 41 |





















