Mahlkönig X54
Mahlkönig X54
Mahlkönig X54 fresh mlin bit će vam odličan pomoćnik pri mljevenju kave za pripremu espressa i filtrirane kave . Plosnati brusni kamen od 54 mm brine se za precizno brušenje. Više
671,12 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K01735 EAN: 6973340020004
Mahlkönig X54 fresh mlin bit će vam odličan pomoćnik pri mljevenju kave za pripremu espressa i filtrirane kave . Plosnati brusni kamen od 54 mm brine se za precizno brušenje. Više
Šifra proizvoda: K01735 EAN: 6973340020004
Što nudi Mahlkönig X54 brusilica?
- Prikladno za espresso i filtriranu kavu
- Plosnati brusni kamen 54 mm od nehrđajućeg čelika
- Višenamjenski LED zaslon s 4 unaprijed postavljena vremena mljevenja i ručnim načinom rada
- Snažan motor s vijekom trajanja od više od 25.000 porcija
- Tiho mljevenje kave (manje od 70dB)
- Način mirovanja (može se postaviti ručno ili automatski)
- Brojač porcija
- Kapacitet mljevenja: 1- 2,8 g/sek.
- Posuda za 500 g kave
- Kompaktna veličina
- Bezstupanjsko podešavanje grubosti mljevenja

Optimalno mljevenje najviše kvalitete
Univerzalni mlinac M ahlkönig X54 osigurat će savršeno mljevenu kavu koja ispunjava vaše najviše zahtjeve . Pogodan je za bilo koji način pripreme kave, od espressa do filtera. Mlinac svaku porciju kave melje direktno u polugu ili u metalnu posudu koja se nalazi u pakiranju. Mahlkönig x54 također ima kontinuirano ručno podešavanje gruboće mljevenja. Kao što naziv sugerira, ovaj mlin je opremljen ravnim čeličnim kamenjem promjera 54 mm . Mlinac je također opremljen LED svjetlom i 4 unaprijed podešena vremena mljevenja ili ručnim načinom rada.
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 500 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Domaćinstvo |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1050 |
| Koristiti | Dom, Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 120 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 1,0 - 2,8 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Standard |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 54 mm |
| Visina (cm) | 43 |
| Širina (cm) | 19 |
| Dubina (cm) | 28 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 500 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Domaćinstvo |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1050 |
| Koristiti | Dom, Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 120 |
| Za pripremu | Espresso, Filtrirana kava, Alternativne metode kuhanja |
| Brzina mljevenja | 1,0 - 2,8 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Kvaliteta, Standard |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 54 mm |
| Visina (cm) | 43 |
| Širina (cm) | 19 |
| Dubina (cm) | 28 |
![Mahlkönig X54 kućni mlinac za kavu [video upute]](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/0/4/04d55362bc2ea1deba48da8022b70532-domaci-elektricky-mahlkonig-x54.jpg)
Mahlkönig X54 kućni mlinac za kavu [video upute]
Mahlkönigov električni mlinac X54 je kralj modernih kućanskih mlinova. Ovdje je kompletan video vodič za sve ponosne vlasnike ovog mlinca za kavu.

Kako odabrati mlinac za kavu: za filtriranu kavu
Možete ponuditi filtriranu kavu iz Hario kapaljke za jednu osobu, francuske preše za dvije osobe ili imati automatsku kapaljku za šaržnu pripremu kave. U svakom slučaju, na okus kave, u bilo kojoj odabranoj metodi, značajno utječe mlinac za kavu. Dakle, kako ga odabrati?

Vodič za odabir Mahlkönig mlina
Mahlkönig mlinovi spadaju u sam vrh. Zašto biste trebali kupiti jedan i za svoj kafić i koji model odabrati? Pogledajmo ga.





























