Mahlkönig EK43T бял
Mahlkönig EK43T бял
Кралят на мелниците с корона - професионалната мелница Mahlkönig, модел EK43 Black. Изкуствено кафе за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и преди всичко с абсолютна последователност. | Повече ▼
3 497,17 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
|---|
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05060
Кралят на мелниците с корона - професионалната мелница Mahlkönig, модел EK43 Black. Изкуствено кафе за турски джаз, за еспресо, за филтър или кафе на зърна за продажба. Всичко това изключително бързо и преди всичко с абсолютна последователност. | Повече ▼
Код на продукта: K05060
Професионална шлайфмашина Mahlkönig EK43T White
- ✓ Вертикални стоманени шлифовъчни камъни с диаметър 98 мм
- ✔ модифицирана геометрия на камъните специално за фино шлифоване
- ✓ смилане на кафе, особено за еспресо и турско кафе, но също и за филтърно кафе
- ✓ отлична равномерност на смилане за по-висока екстракция
- ✓ смилане със скорост приблизително 10 g/s за най-високо качество
- ✓ лесна настройка на смилането
- ✓ минимално задържане на кафе
- ✓ цветно издание - бяло

Супер мелница за майстори на кафето - Mahlkönig EK43T бяла
Тяхната територия са кафенетата, където обичат прецизно приготвеното селектирано кафе. Темпото им е спиращо дъха - смилат по 10 г кафе в секунда. Техните противници... нямат такива! Mahlkönig EK43T и 15-сантиметровата по-ниска версия EK43S T са ненадминати кафемелачки за професионалисти. В модела "Т" те са специално разработени за фино и изключително фино кафе за еспресо и турско кафе.
Тя смила кафето изключително бързо и едновременно с това изключително фино. Гигантските плоски камъни за мелене са с диаметър 98 мм, изработени са от най-фина стомана и са поставени вертикално. Те се задвижват от мощен мотор на мелницата. Това сътрудничество между размер и мощност означава абсолютно мечтан резултат от смилането. Защото еднаквата финост на смилане на кафето води до по-висок добив на кафе. Тази мелница може да се справи с всякаква степен на смилане, но е експерт в много финото кафе. Ето защо тя има и модифицирана геометрия на мелещия камък, специално за фино смилане.

Универсална кафемелачка Mahlkönig: модел EK43T в бяло
Традиционният немски производител на висококачествени мелнички продължава да бъде лидер в меленето на кафе и днес. Той носи неочаквани изживявания с много по-добра екстракция на приготвеното кафе. Същевременно е в крак с модерните технологии и нуждите на баристите. А освен това са и емблематични мелници със стил.
С функционалните аксесоари и иновативните принадлежности като Mini Hooper, "école" се превърна в абсолютната мелница за еднократна доза за ежедневното кафене. Оригиналните големи бункери са по-подходящи за приготвяне на големи количества партиди и смилане на цели опаковки кафе. Това, което ще спечели дори последния любител на кафето, обмислящ покупка, е пъстротата на мелничките.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 800 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1450 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 1300 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 10,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 98 mm |
| Височина (cm) | 83 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Дисплей | Не |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 800 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1450 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 1300 |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Скорост на смилане | 10,0 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Качество, Най-добрите в света, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 98 mm |
| Височина (cm) | 83 |
| ширина (cm) | 23 |
| Дълбочина (cm) | 41 |





























