Eureka Helios 75 Red Ferrari
Eureka Helios 75 Red Ferrari
Zelfs bij de drukste werkzaamheden kunt u vertrouwen op de Eureka Helios 75 elektrische espressomolen. De molen beschikt zowel over standaardfuncties zoals automatische dosering en traploze grofheidsinstelling, als over premiumfuncties in de vorm van een instellingsvergrendeling. Meer
1 237,44 € excl. BTW (BTW-aftrek)
| DPD | 8 € | 8 € |
|---|---|---|
| Bpost | 11 € | 11 € |
| DPD | 8 € | 8 € |
| DHL | 6 € | 6 € |
Betaling: Creditcard, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Productcode: K02543
Zelfs bij de drukste werkzaamheden kunt u vertrouwen op de Eureka Helios 75 elektrische espressomolen. De molen beschikt zowel over standaardfuncties zoals automatische dosering en traploze grofheidsinstelling, als over premiumfuncties in de vorm van een instellingsvergrendeling. Meer
Productcode: K02543
Wat biedt de Eureka Helios 75 molen u?
- Koffie malen voor espresso in een café of gastropub
- 75 mm platte roestvrijstalen slijpstenen
- eenvoudige bediening met kleurentouchscreen
- traploze aanpassing van de maalfijnheid
- mogelijkheid om de instelling van de maalfijnheid te vergrendelen
- Klontvrije gemalen koffie - ACE-systeem tegen elektrostatische en koffieklonters
- automatische dosering voor maximaal drie koffieporties
- trechter met een capaciteit van 1,2 kg
- asynchrone motor met slijpstenen op de as
Espressomolen voor de coffeeshop
De Eureka Atom 75 molen is geschikt voor drukkere gelegenheden zoals cafés, restaurants en bars. Het kan voldoen aan de eisen van zelfs de meest veeleisende barista's. Een van de belangrijkste voordelen is het meerkleurendisplay, waarop tot 3 partijen kunnen worden ingesteld.
Om altijd dezelfde maalkwaliteit te bereiken, ook als u van barista wisselt, kunnen de instellingen worden vergrendeld. Net als andere Eureka molens is de Helios 65 uitgerust met een traploze maalgraadregeling.

Slijpmachine met hoge snelheid
In de molen zit een nieuwe krachtige motor die een hoge productiviteit garandeert. Bovendien is hij uitgerust met het ACE-systeem, dat de elektrostatische lading elimineert en het klonteren van de gemalen koffie voorkomt.
De trechter kan tot 1,2 kg koffiebonen bevatten, die na het malen rechtstreeks in de hendel worden gegoten. De hefboomvork is verstelbaar.
| Kleur |
|
|---|---|
| Dosering maalmachine | Configureerbare |
| Display | Ja |
| Grinder-functie | Display, Grofheid instelling, Timer-Stops |
| Hoppercapaciteit (g) | 1200 |
| Materiaal | Roestvrij staal, Plastic |
| Materiaal van slijpstenen | Staal |
| Slijpmachine geschikt voor | Cafés, Espressobar, Restaurant, Hotel, Banketbakkerij |
| Spanning | 230V |
| Aantal omwentelingen per minuut | 1350 |
| Gebruik | Professioneel |
| Stroomverbruik (W) | 340 |
| Ter voorbereiding | Espresso |
| Slijpsnelheid | 4,9 - 5,9 g/s |
| Etiket koffiemolen | Italiaans, Kwaliteit, Premium |
| De vorm van de slijpstenen | Plat |
| Type | Elektrische |
| Afmeting slijpsteen (mm) | 75 mm |
| Hoogte (cm) | 60 |
| Breedte (cm) | 22 |
| Diepte (cm) | 25 |
| Kleur |
|
|---|---|
| Dosering maalmachine | Configureerbare |
| Display | Ja |
| Grinder-functie | Display, Grofheid instelling, Timer-Stops |
| Hoppercapaciteit (g) | 1200 |
| Materiaal | Roestvrij staal, Plastic |
| Materiaal van slijpstenen | Staal |
| Slijpmachine geschikt voor | Cafés, Espressobar, Restaurant, Hotel, Banketbakkerij |
| Spanning | 230V |
| Aantal omwentelingen per minuut | 1350 |
| Gebruik | Professioneel |
| Stroomverbruik (W) | 340 |
| Ter voorbereiding | Espresso |
| Slijpsnelheid | 4,9 - 5,9 g/s |
| Etiket koffiemolen | Italiaans, Kwaliteit, Premium |
| De vorm van de slijpstenen | Plat |
| Type | Elektrische |
| Afmeting slijpsteen (mm) | 75 mm |
| Hoogte (cm) | 60 |
| Breedte (cm) | 22 |
| Diepte (cm) | 25 |

De grote test van de slijpkwaliteit van elektrische slijpmachines
Hoe kan de kwaliteit van het malen variëren bij elektrische koffiemolens? Ontdek bijvoorbeeld de verschillen tussen de Duitse Mahlkönig en Graef molens of hoe de populaire Mignon molen scoort op het gebied van kwaliteit.

Eureka: 100 jaar koffiemolens, nu hebben ze er koffiemachines aan toegevoegd.
Het zijn traditionele koffiemolens. De Italiaanse meesters van hun vak maken nu hun productportfolio compleet. Eureka presenteert de wereld zijn nieuwe koffiemachines die een lust voor het oog zijn. Laten we ze eens bekijken.





















