Eureka Helios 75 Red Ferrari
Eureka Helios 75 Red Ferrari
Можете да разчитате на електрическата мелничка за еспресо Eureka Helios 75 дори и в най-натоварените операции. Мелничката разполага както със стандартни функции като автоматично дозиране и безстепенно регулиране на грубостта, така и с първокласни функции под формата на заключване на настройките. | Повече ▼
1 237,42 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K02543
Можете да разчитате на електрическата мелничка за еспресо Eureka Helios 75 дори и в най-натоварените операции. Мелничката разполага както със стандартни функции като автоматично дозиране и безстепенно регулиране на грубостта, така и с първокласни функции под формата на заключване на настройките. | Повече ▼
Код на продукта: K02543
Какво ви предлага мелницата Eureka Helios 75?
- Смилане на кафе за еспресо в кафене или ресторант
- 75 мм плоски камъни за смилане от неръждаема стомана
- лесно управление с цветен сензорен екран
- система за безстепенно регулиране на грубостта на смилане
- възможност за заключване на настройката за грубост на смилане
- смляно кафе без бучки - система ACE срещу електростатизъм и бучки кафе
- автоматично дозиране за до три порции кафе
- бункер с вместимост 1,2 кг
- асинхронен двигател с мелещи камъни на вала
Мелница за еспресо за кафене
Кафемелачката Eureka Atom 75 е подходяща за по-натоварени заведения, като кафенета, ресторанти и барове. Тя може да отговори на изискванията дори на най-взискателните баристи. Едно от основните ѝ предимства е многоцветният дисплей, на който могат да бъдат предварително зададени до 3 партиди.
За да постигате винаги едно и също качество на смилане дори при смяна на баристите, настройките могат да се заключват. Подобно на другите мелници на Eureka, Helios 65 е оборудван със система за безстепенно регулиране на грубостта на смилане.

Високоскоростна мелница
Във вътрешността на мелницата се намира нов високопроизводителен мотор, който гарантира висока производителност. Освен това тя е оборудвана със системата ACE, която елиминира електростатичния заряд и предотвратява образуването на бучки в смляното кафе.
Бункерът може да побере до 1,2 кг кафе на зърна, които се изсипват директно в лоста след смилането. Вилицата на лоста е регулируема.
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1350 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 340 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,9 - 5,9 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 60 |
| ширина (cm) | 22 |
| Дълбочина (cm) | 25 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 1350 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 340 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 4,9 - 5,9 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 60 |
| ширина (cm) | 22 |
| Дълбочина (cm) | 25 |

Eureka: 100 години производство на кафемелачки, а сега добавят и кафемашини.
Те са традиционни производители на кафемелачки. Италианските майстори на своя занаят сега допълват продуктовото си портфолио. Eureka представя на света своите нови кафемашини, които са радост за окото. И така, нека ги разгледаме.























