Nuova Simonelli košara 14 g
Nuova Simonelli košara 14 g
Košarica z zmogljivostjo 14 gramov, ki jo je izdelalo podjetje Nuova Simonelli, je primerna za 58-milimetrski tamper. V košarico lahko shranite količino kave glede na stopnjo praženosti, največja količina je 16 g.
11,70 €
9,59 € brez DDV (Odkup DDV)
9,59 € brez DDV (Odkup DDV)
11 točk v sistem zvestobe
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K00763
Parametri
| Priporočena velikost vtiča | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Kapaciteta skodelice | 14, 15, 16 |
| Združljivost z aparatom za kavo | Nuova Simonelli |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Število odmerkov | 2 |
| Oblika | Cilindrični filter s konusom na dnu |
| Zunanji premer | 70 mm |
| Notranji premer | 58,5 mm |
| Višina (cm) | 2 |
| širina (cm) | 7 |
| Globina (cm) | 7 |
| Priporočena velikost vtiča | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Kapaciteta skodelice | 14, 15, 16 |
| Združljivost z aparatom za kavo | Nuova Simonelli |
| Material | Iz nerjavečega jekla |
| Število odmerkov | 2 |
| Oblika | Cilindrični filter s konusom na dnu |
| Zunanji premer | 70 mm |
| Notranji premer | 58,5 mm |
| Višina (cm) | 2 |
| širina (cm) | 7 |
| Globina (cm) | 7 |

Portafilter skodelica za kavni avtomat - katero izbrati?
Kako izbrati košaro portafiltra in doseči boljšo ekstrakcijo espressa? Okusnejša kava iz kavnega avtomata je naša današnja tema. Videli bomo, kako izboljšati njegovo ekstrakcijo z uporabo pravih košar za portafilter.
























