Nuova Simonelli košarica 14 g
Nuova Simonelli košarica 14 g
Košarica kapaciteta 14 grama marke Nuova Simonelli , pogodna za tamper veličine 58 mm. Količina kave koja stane u šalicu ovisno o stupnju prženosti, maksimalno je 16g.
12 €
9,60 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
9,60 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
12 sustavu lojalnosti
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K00763
Parametri
| Preporučena veličina tampera | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Kapacitet šalice | 14, 15, 16 |
| Kompatibilnost aparata za kavu | Nuova Simonelli |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Broj doza | 2 |
| Oblik | Cilindrični filtar s lijevkom u podnožju |
| Vanjski promjer | 70 mm |
| Unutarnji promjer | 58,5 mm |
| Visina (cm) | 2 |
| Širina (cm) | 7 |
| Dubina (cm) | 7 |
| Preporučena veličina tampera | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Kapacitet šalice | 14, 15, 16 |
| Kompatibilnost aparata za kavu | Nuova Simonelli |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Broj doza | 2 |
| Oblik | Cilindrični filtar s lijevkom u podnožju |
| Vanjski promjer | 70 mm |
| Unutarnji promjer | 58,5 mm |
| Visina (cm) | 2 |
| Širina (cm) | 7 |
| Dubina (cm) | 7 |

Portafilter šalica aparata za kavu - koju odabrati?
Kako odabrati portafilter košaru i postići bolju ekstrakciju espressa? Ukusnija kava iz aparata za kavu s polugom naša je današnja tema. Vidjet ćemo kako poboljšati njegovu ekstrakciju korištenjem odgovarajućih košara portafiltera.
























