Nuova Simonelli krepšelis 7 g
Nuova Simonelli krepšelis 7 g
Mažesnio dydžio krepšelį, skirtą 7 gramams, pagamino " Nuova Simonelli", kad jis tiktų 58 mm tamperiui. Krepšelyje telpa tam tikras kavos kiekis, priklausomai nuo jos skrudinimo lygio, maksimalus kiekis - 16 g.
11,80 €
9,75 € be PVM (PVM atskaitymas)
9,75 € be PVM (PVM atskaitymas)
11 taškai į lojalumo sistemą
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkto kodas: K00762
Parametrai
| Rekomenduojamas tamperio dydis | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Puodelio talpa | 6, 7, 8 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Nuova Simonelli |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Dozių skaičius | 1 |
| Forma | Cilindrinis filtras su kūgiu prie pagrindo |
| Išorinis skersmuo | 70 mm |
| Vidinis skersmuo | 58,5 mm |
| Aukštis (cm) | 2 |
| Plotis (cm) | 7 |
| Gylis (cm) | 7 |
| Rekomenduojamas tamperio dydis | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Puodelio talpa | 6, 7, 8 |
| Suderinamumas su kavos aparatu | Nuova Simonelli |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Dozių skaičius | 1 |
| Forma | Cilindrinis filtras su kūgiu prie pagrindo |
| Išorinis skersmuo | 70 mm |
| Vidinis skersmuo | 58,5 mm |
| Aukštis (cm) | 2 |
| Plotis (cm) | 7 |
| Gylis (cm) | 7 |

Kavos aparato portafilter puodelis – kurį pasirinkti?
Kaip išsirinkti portafiltro krepšelį ir pasiekti geresnį espreso ištraukimą? Skanesnė kava iš svirtinio kavos aparato – mūsų šiandienos tema. Pažiūrėsime, kaip pagerinti jo ištraukimą naudojant tinkamus portafiltro krepšelius.























