Нуова Симонелли корпа 7г
Нуова Симонелли корпа 7г
Мању корпу од 7 грама производи бренд Нуова Симонелли, погодну за тампер величине 58 мм. Количина кафе може да стане у шољу у зависности од степена пржења, максимална је 16г.
9,70 €
9,70 € екцл. ПДВ
9,70 € екцл. ПДВ
9 points систему лојалности
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K00762
Параметерс
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
|---|---|
| Капацитет чаше | 6, 7, 8 |
| Компатибилност апарата за кафу | Nuova Simonelli |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Број доза | 1 |
| облик | Valjkasti filter sa sužavanjem na dnu |
| Спољни пречник | 70 mm |
| Unutrašnji prečnik | 58,5 mm |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |
| Препоручена величина тампера | 58 мм, 58,4 mm |
|---|---|
| Капацитет чаше | 6, 7, 8 |
| Компатибилност апарата за кафу | Nuova Simonelli |
| Материјал | Nerđajući čelik |
| Број доза | 1 |
| облик | Valjkasti filter sa sužavanjem na dnu |
| Спољни пречник | 70 mm |
| Unutrašnji prečnik | 58,5 mm |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 7 |
| дубина (цм) | 7 |

Портафилтер шоља за апарат за кафу - коју одабрати?
Како одабрати портафилтер корпу и постићи бољу екстракцију еспреса? Укуснија кафа из апарата за кафу је наша данашња тема. Погледаћемо како да побољшамо његову екстракцију коришћењем правих портафилтер корпи.























