Nuova Simonelli Kuerf 7 g
Nuova Simonelli Kuerf 7 g
Dee méi klenge 7 Gramm Kuerf gëtt vun der Mark Nuova Simonelli gemaach, gëeegent fir eng Tamper mat enger Gréisst vun 58 mm. D'Quantitéit u Kaffi kann an d'Coupe passen ofhängeg vun hirem Bratenniveau, de Maximum ass 16g.
11,40 €
9,74 € excl. TVA (TVA-Azuch)
9,74 € excl. TVA (TVA-Azuch)
11 points an de Loyalitéit System
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K00762
Parameteren
| Recommandéiert Tamper Gréisst | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Coupe Kapazitéit | 6, 7, 8 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Nuova Simonelli |
| Material | Edelstol |
| Zuel Vun Dosen | 1 |
| Form | Zylindresche Filter mat Engem Trichter Um Buedem |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 70 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 58,5 mm |
| Héicht (cm) | 2 |
| Breet (cm) | 7 |
| Déift (cm) | 7 |
| Recommandéiert Tamper Gréisst | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Coupe Kapazitéit | 6, 7, 8 |
| Kaffismaschinn Kompatibilitéit | Nuova Simonelli |
| Material | Edelstol |
| Zuel Vun Dosen | 1 |
| Form | Zylindresche Filter mat Engem Trichter Um Buedem |
| Baussenzegen Duerchmiesser | 70 mm |
| Banneschten Duerchmiesser | 58,5 mm |
| Héicht (cm) | 2 |
| Breet (cm) | 7 |
| Déift (cm) | 7 |

Kaffismaschinn Portafilterbecher - wéi eng ze wielen?
Wéi wielen ech e Portafilter Kuerf a erreechen besser Espresso Extraktioun? Méi lecker Kaffi aus enger Hiewel Kaffismaschinn ass eist Thema haut. Mir wäerte kucken wéi Dir seng Extraktioun verbessert andeems Dir déi richteg Portafilterkuerf benotzt.
























