Eureka Helios 75 žuta
Eureka Helios 75 žuta
Možete se osloniti na Eureka Helios 75 električni mlin za espresso čak iu najprometnijim poslovima. Brusilici ne nedostaju kako uobičajene funkcije poput automatskog doziranja i bezstupanjskog podešavanja hrapavosti , tako ni one premium u vidu opcije zaključavanja postavki . Više
1 237,44 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K02552
Možete se osloniti na Eureka Helios 75 električni mlin za espresso čak iu najprometnijim poslovima. Brusilici ne nedostaju kako uobičajene funkcije poput automatskog doziranja i bezstupanjskog podešavanja hrapavosti , tako ni one premium u vidu opcije zaključavanja postavki . Više
Šifra proizvoda: K02552
Što vam nudi brusilica Eureka Helios 75?
- Mljevenje kave za espresso u kafiću ili restoranu
- Plosnati brusni kamen od nehrđajućeg čelika 75 mm
- jednostavno rukovanje sa zaslonom u boji osjetljivim na dodir
- sustav bezstupanjskog podešavanja hrapavosti brušenja
- mogućnost zaključavanja postavke grubosti mljevenja
- mljevena kava bez grudica - ACE sustav protiv elektrostatike i grudvica kave
- automatsko doziranje za do tri porcije kave
- spremnik kapaciteta 1,2 kg
- asinkroni motor s brusnim kamenjem na osovini
Mlin za espresso za kafić
Mlinac Eureka Atom 75 prikladan je za užurbanije poslove kao što su kafići , restorani ili barovi . Može zadovoljiti zahtjeve i najzahtjevnijih barista. Jedna od njegovih glavnih prednosti je zaslon u više boja , na kojem je moguće postaviti do 3 doze .
Kako bi se uvijek postigla ista kvaliteta mljevenja čak i pri promjeni bariste , moguće je zaključati postavke . Kao i drugi Eureka mlinovi, Helios 65 opremljen je bezstupanjskim sustavom kontrole krupnoće mljevenja .

Mlinac velike brzine
Novi motor visokih performansi skriven je unutar mlina, što jamči visoku produktivnost. Osim toga, opremljen je ACE sustavom koji eliminira elektrostatički naboj i time sprječava grudanje mljevene kave .
Spremnik može primiti do 1,2 kg zrna kave , koja se nakon mljevenja sipaju ravno u polugu. Vilica na poluzi je podesiva.
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 340 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 4,9 - 5,9 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 60 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 25 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 340 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 4,9 - 5,9 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 60 |
| Širina (cm) | 22 |
| Dubina (cm) | 25 |

Eureka: 100 godina proizvode mlince za kavu, sada su dodali i aparate za kavu.
Oni su tradicionalni proizvođači mlinova za kavu. Talijanski majstori svog zanata sada stvaraju i upotpunjuju svoj portfelj proizvoda. Eureka svijetu predstavlja svoje nove aparate za kavu koje je pravo zadovoljstvo pogledati. Dakle, pogledajmo ih.





























