Нуова Симонелли МДКСС ред
Нуова Симонелли МДКСС ред
Професионални брусилицу Нуова Симонелли МДКСС произвођачи су назвали "Тиха брусилица". Представља се са типичним квалитетом за брусилице Нуова Симонелли. Када су у питању перформансе, величина, цена и тишина млинца за кафу, биће вам тешко да нађете ривала. Више
1 068,60 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K06324
Професионални брусилицу Нуова Симонелли МДКСС произвођачи су назвали "Тиха брусилица". Представља се са типичним квалитетом за брусилице Нуова Симонелли. Када су у питању перформансе, величина, цена и тишина млинца за кафу, биће вам тешко да нађете ривала. Више
Шифра производа: K06324
Професионална брусилица Нуова Симонелли МДКСС
- ✓ електрични млин за еспресо за мале и средње операције
- ✓ кафеима, ресторанима, хотелима
- ✓ програмабилно дозирање млевења
- ✓ челик 65 мм брусни камен
- ✓ систем против згрушавања и антистатик
- ✓ Брзина млевења цца 2-2,5 г/с
- ✓ 2,8" екран осетљив на додир
- ✓ екстра тихо брушење са "Силент-блоцк" технологијом
- ✓ Микрометријско подешавање финоће млевења
- ✓ за захтевније операције у верзији Нуова Симонелли МДЈ

Нуова Симонелли МДКСС тихи млин за кафу
Италијански професионалци и традиционални бренд технологије кафе, Нуова Симонелли, „едуцирали” су хиљаде светски познатих бариста на својим производима. Шта професионалци највише цене код своје МДКСС брусилице? Пре свега, то је поузданост , која је готово синоним за бренд Нуова Симонелли. Лакоћа употребе , убрзање процеса припреме кафе, пријатна тишина током млевења и пажња посвећена детаљима.
Брусилица меље брзином од 2 г/с . Брусни камен од нерђајућег челика пречника 65 мм савршено је постављен тако да нема непрецизности брушења. Напротив , МДКСС млин је одличан у одржавању стабилности и конзистенције млевене кафе. Дугме за подешавање поред резервоара за млевење се користи за погодно бирање финоће млевења, а само подешавање је микрометрично . Дакле, бариста има савршене услове да направи одличан еспресо .

МДКСС Нуова Симонелли је брусилица за професионалце
Чврста челична конструкција брусилице обезбеђује њену издржљивост. Нова челична цев за дозирање се може уклонити и лако се чисти. Захваљујући систему против грудвица, млин увек меље конзистентну дозу и на тај начин спречава стварање статичког електрицитета, што олакшава рад баристима и смањује количину преостале кафе.
Увек квалитетно и брзо млевење значи више пажње за друге аспекте припреме еспреса за бариста. Поред тога, млин се веома лако чисти и одржава. Поред искусних професионалаца, брусилица може помоћи и почетницима баристима својим једноставним управљањем преко интуитивног екрана на додир .

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1600 |
| Материјал | Metal, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 400 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2-2,5 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 60 |
| ширина (цм) | 21 |
| дубина (цм) | 29 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Тактилно |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1600 |
| Материјал | Metal, Plast |
| Материјал камена за млевење | Čelik |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 900 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 400 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 2-2,5 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 65 mm |
| Висина (цм) | 60 |
| ширина (цм) | 21 |
| дубина (цм) | 29 |




























