Nuova Simonelli MDXS червен
Nuova Simonelli MDXS червен
Професионалната шлифовъчна машина Nuova Simonelli MDXS е наречена от производителите "Тихата шлифовъчна машина". Тя представлява типичното качество на мелниците Nuova Simonelli. Когато става въпрос за производителност, размер, цена и тишина на кафемелачка, трудно ще намерите съперник. | Повече ▼
1 068,58 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K06324
Професионалната шлифовъчна машина Nuova Simonelli MDXS е наречена от производителите "Тихата шлифовъчна машина". Тя представлява типичното качество на мелниците Nuova Simonelli. Когато става въпрос за производителност, размер, цена и тишина на кафемелачка, трудно ще намерите съперник. | Повече ▼
Код на продукта: K06324
Професионална шлайф машина Nuova Simonelli MDXS
- ✓ Електрическа кафемелачка за еспресо за малки и средни предприятия
- ✓ за кафенета, ресторанти, хотели
- ✓ програмируемо дозиране на мляното кафе
- ✓ 65 мм стоманени камъни за смилане
- ✓ система против смачкване и електростатична защита
- ✓ скорост на смилане приблизително 2-2,5 g/s
- ✓ 2, 8-инчов сензорен дисплей
- ✓ изключително тихо смилане с технологията "Silent-block"
- ✓ микрометрична настройка на фиността на смилане
- ✓ за по-взискателни операции във версията Nuova Simonelli MDJ

Тиха мелница за кафе Nuova Simonelli MDXS
Италианските професионалисти и марката за традиционни технологии за кафе Nuova Simonelli са "обучили" хиляди световноизвестни баристи на своите продукти. Какво ценят професионалистите най-много в своята мелница MDXS? На първо място, това е надеждността, която при Nuova Simonelli е почти синоним на марката. Лесното използване, ускоряването на процеса на приготвяне на кафе, приятно тихото смилане и вниманието към детайлите.
Мелничката мели със скорост 2 g/s. Мелещите камъни от неръждаема стомана с диаметър 65 мм са идеално разположени, за да се избегнат неточности при смилането. Напротив, мелницата MDXS се отличава с поддържане на стабилността и консистенцията на смляното кафе. Копчето за регулиране до бункера на мелницата се използва за удобен избор на фиността на смилане, а самото регулиране е микрометрично. Така бариста разполага с перфектните условия за създаване на отлично еспресо.

MDXS Nuova Simonelli е мелницата на професионалистите
Солидната стоманена конструкция на мелницата гарантира нейната издръжливост. Новата стоманена тръба на дозатора е подвижна и се почиства лесно. Благодарение на системата против смачкване мелницата винаги смила постоянна партида и предотвратява статичното електричество, като улеснява работата на баристите и намалява количеството на остатъчното кафе.
Постоянно висококачественото и бързо смилане означава повече грижи за бариста в другите аспекти на приготвянето на еспресо. Мелничката също така е много лесна за почистване и поддръжка. Освен на опитните професионалисти, мелницата може да помогне и на начинаещите баристи с лесното си управление чрез интуитивния сензорен екран.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Докоснете |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1600 |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 400 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2-2,5 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 60 |
| ширина (cm) | 21 |
| Дълбочина (cm) | 29 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Докоснете |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1600 |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Материал на шлифовъчни камъни | Стомана |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Брой обороти в минута | 900 |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 400 |
| За подготовка | Espresso |
| Скорост на смилане | 2-2,5 g/s |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 65 mm |
| Височина (cm) | 60 |
| ширина (cm) | 21 |
| Дълбочина (cm) | 29 |




























