Nuova Simonelli MDXS rød
Nuova Simonelli MDXS rød
Nuova Simonelli MDXS profesjonelle kvern har fått kallenavnet "The Silent Grinder" av produsentene. Den presenterer seg med typisk kvalitet for Nuova Simonelli kverner. Når det kommer til ytelsen, størrelsen, prisen og stillheten til en kaffekvern, vil du bli hardt presset for å finne en rival. Flere
1 068,60 € ekskl. mva
DPD ![]() |
33.1 € | 33.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport![]() |
195 € | 195 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06324
Nuova Simonelli MDXS profesjonelle kvern har fått kallenavnet "The Silent Grinder" av produsentene. Den presenterer seg med typisk kvalitet for Nuova Simonelli kverner. Når det kommer til ytelsen, størrelsen, prisen og stillheten til en kaffekvern, vil du bli hardt presset for å finne en rival. Flere
Produktkode: K06324
Profesjonell kvern Nuova Simonelli MDXS
- ✓ elektrisk espressokvern for små til mellomstore operasjoner
- ✓ til kafeer, restauranter, hoteller
- ✓ programmerbar malingsdosering
- ✓ stål 65 mm slipesteiner
- ✓ anti-klumping og antistatisk system
- ✓ slipehastighet ca 2-2,5 g/s
- ✓ 2,8" berøringsskjerm
- ✓ ekstra stille sliping med "Silent-block"-teknologi
- ✓ mikrometrisk justering av finhet av sliping
- ✓ for mer krevende operasjoner i Nuova Simonelli MDJ- versjonen

Nuova Simonelli MDXS stille kaffekvern
Italienske fagfolk og det tradisjonelle merket innen kaffeteknologi, Nuova Simonelli, har "utdannet" tusenvis av verdenskjente baristaer på produktene deres. Hva verdsetter profesjonelle mest med MDXS-kvernen deres? Fremfor alt er det pålitelighet , som nesten er synonymt med Nuova Simonelli-merket. Brukervennlighet , akselerasjon av kaffetilberedningsprosessen, behagelig stillhet under maling og oppmerksomhet på detaljer.
Kvernen maler med en hastighet på 2 g/s . Slipesteinene i rustfritt stål med en diameter på 65 mm sitter perfekt slik at det ikke er noen slipeunøyaktigheter. Tvert imot er MDXS-kvernen utmerket til å opprettholde stabiliteten og konsistensen til malt kaffe. Justeringsknappen ved siden av kvernbeholderen brukes til å enkelt velge malingsfinhet, og selve innstillingen er mikrometrisk . Så baristaen har de perfekte forutsetningene for å lage en utmerket espresso .

MDXS Nuova Simonelli er en kvern for profesjonelle
Den solide stålkonstruksjonen til kvernen sikrer holdbarheten. Det nye dispenserrøret i stål er avtagbart og enkelt å rengjøre. Takket være anti-klumpingssystemet maler kvernen alltid en jevn dose og forhindrer dermed dannelsen av statisk elektrisitet, noe som gjør arbeidet lettere for baristaer og reduserer mengden kafferester.
Alltid høy kvalitet og rask sliping betyr mer omsorg for andre aspekter ved espressotilberedningen for baristaen. I tillegg er kvernen veldig enkel å rengjøre og vedlikeholde. I tillegg til erfarne fagfolk, kan kvernen også hjelpe nybegynnere baristaer med sin enkle betjening via en intuitiv berøringsskjerm .

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1600 |
| Materiale | Metall, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 900 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 400 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2-2,5 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 60 |
| Bredde (cm) | 21 |
| Dybde (cm) | 29 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Taktil |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1600 |
| Materiale | Metall, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 900 |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 400 |
| For forberedelse | Espresso |
| Slipehastighet | 2-2,5 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 65 mm |
| Høyde (cm) | 60 |
| Bredde (cm) | 21 |
| Dybde (cm) | 29 |




























