Timemore Mini Espresso Scale
Timemore Mini Espresso Scale
Den stilige Timemore Mini Espresso baristavekten er ideell for reiser takket være dens kompakte dimensjoner, men samtidig beholder den alle sine flotte egenskaper. Flere
56,50 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06466 EAN: 6959493510326
Den stilige Timemore Mini Espresso baristavekten er ideell for reiser takket være dens kompakte dimensjoner, men samtidig beholder den alle sine flotte egenskaper. Flere
Produktkode: K06466 EAN: 6959493510326
Svart Timemore Mini Espresso Barista-vekt
- ✔️ digital baristavekt i sort design
- ✔️ vanntett silikonpute
- ✔️ visning av skjenkehastighet (flow g/s)
- ✔️ automatisk timer
- ✔️ Lading via USB-C
- ✔️ matt sklisikker overflate
- ✔️ Automatisk avstenging ved tomgang
- ✔️ bedre vanntette egenskaper
- ✔️ kompakte mål

Mini barista-vekt fra Timemore
I tillegg til vekten, måler Timemore Mini også hellehastigheten , slik at du kan oppnå en mer jevn vannstrøm . Det er også en automatisk timer , som vil hjelpe deg spesielt når du tilbereder filtrert kaffe.
Berøringsknapper på LED-displayet sørger for praktisk betjening. Vekten har en automatisk avstengingsfunksjon ved tomgang, noe som sparer energi og forlenger levetiden til det oppladbare batteriet, som du enkelt og gjentatte ganger kan lade via USB-C-kabelen.
Vekten har en matt sklisikker overflate og en forbedret silikonpute som sikrer bedre stabilitet og vannmotstand . Den elegante svarte minimalistiske designen passer inn i alle kaféer og hjem. Takket være de svært kompakte dimensjonene tar den ikke plass og er dermed en ideell reisefølge.

| Farge |
|
|---|---|
| Vektfunksjon | Automatisk avstenging, Lading, Stoppeklokke, USB-C, Vanntett |
| Kapasitet | 2000 g |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Vektnøyaktighet | 0,1 g |
| For forberedelse | Espresso, Alternative bryggemetoder |
| Høyde (cm) | 2 |
| Bredde (cm) | 10 |
| Dybde (cm) | 11 |
| Farge |
|
|---|---|
| Vektfunksjon | Automatisk avstenging, Lading, Stoppeklokke, USB-C, Vanntett |
| Kapasitet | 2000 g |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Vektnøyaktighet | 0,1 g |
| For forberedelse | Espresso, Alternative bryggemetoder |
| Høyde (cm) | 2 |
| Bredde (cm) | 10 |
| Dybde (cm) | 11 |
Cappieboy
PositiverAmazing scale, bought two to also gift one to my friend. Am now ordering another one to gift to another friend. Love the flow meter! Tiny so fits for ...flere
NegativerMy unit broke after only two months of use. Timemore stated it was most likely a faulty sensor.





























