Timemore Mini Espresso Scale
Timemore Mini Espresso Scale
Елегантна Тимеморе Мини Еспрессо бариста вага је идеална за путовања захваљујући својим компактним димензијама, али у исто време задржава све своје сјајне карактеристике. Више
56,50 € екцл. ПДВ
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K06466 EAN: 6959493510326
Елегантна Тимеморе Мини Еспрессо бариста вага је идеална за путовања захваљујући својим компактним димензијама, али у исто време задржава све своје сјајне карактеристике. Више
Шифра производа: K06466 EAN: 6959493510326
Блацк Тимеморе Мини Еспрессо Бариста вага
- ✔ Дигитална бариста вага у црном дизајну
- ✔ Силиконска водоотпорна подлога
- ✔ Приказ брзине изливања (проток г/с)
- ✔ аутоматски тајмер
- ✔ пуњење преко УСБ-Ц
- ✔ Мат неклизајућа површина
- ✔ аутоматско искључивање у стању мировања
- ✔ боља водоотпорна својства
- ✔ компактне димензије

Мини бариста вага из Тимемореа
Поред тежине, Тимеморе Мини такође мери брзину сипања , омогућавајући вам да постигнете конзистентнији проток воде . Ту је и аутоматски тајмер , који ће вам посебно помоћи у припреми филтриране кафе.
Додирна дугмад на ЛЕД дисплеју обезбеђују практичан рад. Вага има функцију аутоматског искључивања у стању мировања, што штеди енергију и продужава век пуњиве батерије коју можете лако и више пута пунити преко УСБ-Ц кабла.
Вага има мат неклизајућу површину и побољшану силиконску подлогу која обезбеђује бољу стабилност и отпорност на воду . Елегантан црни минималистички дизајн уклапа се у сваки кафић и дом. Захваљујући веома компактним димензијама, не заузима простор и стога је идеалан сапутник на путовању.

| боја |
|
|---|---|
| Функција тежине | Automatsko isključivanje, Punjenje, Stoperica, USB-C, Vodootporno |
| Капацитет | 2000 g |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Тачност вагања | 0,1 g |
| За припрему | Espresso, Alternativne metode pripreme |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 10 |
| дубина (цм) | 11 |
| боја |
|
|---|---|
| Функција тежине | Automatsko isključivanje, Punjenje, Stoperica, USB-C, Vodootporno |
| Капацитет | 2000 g |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Тачност вагања | 0,1 g |
| За припрему | Espresso, Alternativne metode pripreme |
| Висина (цм) | 2 |
| ширина (цм) | 10 |
| дубина (цм) | 11 |
Cappieboy
ПозитивнеAmazing scale, bought two to also gift one to my friend. Am now ordering another one to gift to another friend. Love the flow meter! Tiny so fits for ...више
НегативеMy unit broke after only two months of use. Timemore stated it was most likely a faulty sensor.





























