BIO Herfstgevoelens | Vruchtenthee - Verpakking: 50 g
BIO Herfstgevoelens | Vruchtenthee - Verpakking: 50 g
Geniet met elke slok van de herfst met de biologische thee Autumn Feelings : een heerlijke mix van kruidige en fruitige tonen die uw zintuigen verwarmen. Dankzij de afwezigheid van cafeïne en de natuurlijke zoetheid kun je er op elk moment van de dag van genieten Meer
4,95 € excl. BTW (BTW-aftrek) Prijs 0,22 € voor een kopje geweldige thee
DPD Pickup ![]() |
4.5 € | 4.5 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
9.1 € | 9.1 € |
DHL ![]() |
7.1 € | 7.1 € |
| Bpost |
13.3 € | 13.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Betaling: Creditcard, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakket: 50 g 0,11 €/g Productcode: K07107
Geniet met elke slok van de herfst met de biologische thee Autumn Feelings : een heerlijke mix van kruidige en fruitige tonen die uw zintuigen verwarmen. Dankzij de afwezigheid van cafeïne en de natuurlijke zoetheid kun je er op elk moment van de dag van genieten Meer
Pakket: 50 g 0,11 €/g Productcode: K07107
BIO herfstfruitthee – Autumn Feelings
- ✔️ BIO herfstfruit losse thee
- ✔️ geselecteerde ingrediënten uit duurzame landbouw
- ✔️ fruitige smaak en kruidig aroma
- ✔️ hoogwaardige losse fruitthee zonder cafeïne
- ✔️ natuurlijke zoetheid dankzij zoethout
- ✔️ giet water met een temperatuur van 100 °C
- ✔️ Laat de dosis van 12-15 g/l 7-10 minuten trekken

Geniet van de herfstsfeer met de fruitige theemelange Autumn Feelings
Dompel jezelf onder in de herfstsfeer met de biologische thee Autumn Feelings . Deze zorgvuldig geselecteerde mix bevat stukjes appel , gember , kaneel , rozenbottel , hibiscus en andere ingrediënten. Het resultaat is een harmonieuze combinatie van kruidige en fruitige tonen die je op koude dagen opwarmen.
Dankzij het ontbreken van cafeïne kunt u op elk moment van de dag van deze thee genieten. De natuurlijke zoetheid van zoethout en de volle smaak van gember combineren met de verfrissende tonen van munt, wat zorgt voor een unieke smaakbeleving .
Vruchtenthee bereiden
De thee bereiden is heel eenvoudig: giet er 12-15 g/l water van 100 °C overheen, laat het 7-10 minuten trekken en geniet vervolgens van de frisse smaak van deze heerlijke vruchtenthee.

Voedingswaarden van vruchtenthee
100 ml thee* bevat gemiddeld
| Energetische waarde: | 9kJ / 2kcal |
| Vetten: | < 0,1 gram |
| – waarvan verzadigde vetzuren: | < 0,1 gram |
| Koolhydraten: | < 0,1 gram |
| Suikers: | < 0,1 gram |
| Eiwit: | < 0,1 gram |
| Zout: | < 0,01g |
* gebaseerd op een infusie gemaakt van 4 g thee per 200 ml water
Opslag
Op een droge plaats bewaren.
Fabrikant
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjechië BTW-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Samenstelling
Appel, gember, kaneelstokjes, rozenbottel, zoethoutwortel, hibiscus, citroenschil, pepermunt, hele verbena.

| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Fruitig |
| Smaak | Zoet, Volledig |
| Vorm | Fragmentarisch |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 12-15 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid, Fruitig |
| Certificering | BIO |
|---|---|
| Een soort thee | Fruitig |
| Smaak | Zoet, Volledig |
| Vorm | Fragmentarisch |
| Cafeïnegehalte | Cafeïnevrij |
| Uitloogtijd | Lang (5-10 minuten) |
| Watertemperatuur | Hoog (90-100 °C) |
| Aanbevolen dosis | 12-15 g/l |
| Aroma theeën | Gekruid, Fruitig |



















