BIO evkaliptus, listi | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO evkaliptus, listi | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO evkaliptus – blagodejen čaj za dihalne poti. Dišeči poparek listov evkaliptusa v ekološki kakovosti vam bo olajšal in sprostil. Čaj iz evkaliptusa je znan po svojih antiseptičnih lastnostih. Več
Paket: 50 g 0,09 €/g Koda izdelka: K07041
BIO evkaliptus – blagodejen čaj za dihalne poti. Dišeči poparek listov evkaliptusa v ekološki kakovosti vam bo olajšal in sprostil. Čaj iz evkaliptusa je znan po svojih antiseptičnih lastnostih. Več
Paket: 50 g 0,09 €/g Koda izdelka: K07041
Listi evkaliptusa kot zeliščni organski čaj. Zakaj on?

Evkaliptus pomaga pri dihanju
Listi evkaliptusa izvirajo iz istoimenskega drevesa, značilnega za Avstralijo. Aroma evkaliptusa je tako značilna zanj, da jo lahko v celoti uživate v skodelici čaja. Poparek iz organsko pridelanih listov evkaliptusa bo odišavil vaš dom in olajšal dihala. Te podpore boste še posebej veseli v hladni sezoni , ko prehlad grozi za vsakim vogalom.
Zdravo dihanje vam bo zagotovo dvignilo razpoloženje. Zeliščni čaj iz organskih listov evkaliptusa je znan tudi po svojih antiseptičnih lastnostih. Blagodejni učinki evkaliptusa so kot naravno božanje tudi v najbolj sušnih dneh .
BIO evkaliptusov čaj (listi) - kako ga pripraviti
Odmerjen odmerek zeliščnega čaja, tj. 13-18 g/l, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 5-10 minut .

Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
BIO listi evkaliptusa

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Zeliščni |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Zeliščni |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.

























