Victoria Arduino Mythos MYONE
Victoria Arduino Mythos MYONE
Мелницата на професионалистите, Victoria Arduino Mythos във версия MYONE. Определя съвършенството в смилането на еспресо кафе. Там, където има баристи, за които работата им е страст, има и професионална кафемелачка Mythos. | Повече ▼
2 692,83 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Geis Pallet transport BG ![]() |
234 € | 234 € |
|---|
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05113
Мелницата на професионалистите, Victoria Arduino Mythos във версия MYONE. Определя съвършенството в смилането на еспресо кафе. Там, където има баристи, за които работата им е страст, има и професионална кафемелачка Mythos. | Повече ▼
Код на продукта: K05113
Предимства на кафемелачката Mythos MYONE
- ✓ мелница за еспресо за средни предприятия
- ✓ Плоски титаниеви камъни за мелене с диаметър 75 мм
- ✓ скорост на смилане приблизително 2,7 g/s
- ✓ по-ясен TFT дисплей
- ✓ до 3 програми за шлифоване
- ✓ микрометрична настройка на грубостта
- ✓ уникална функция Clima Pro
- ✓ двойно охлаждане на мелницата
- ✓ незабавен достъп до камерата за смилане
- ✓ Вертикално поставяне на камъните с минимално задържане

Mythos MYONE означава перфектно смилане на кафе
Дали приготвянето на кафе е повече страст, отколкото задължение за вас и вашите баристи? Mythos ще излекува манията ви за съвършенство на смилането. Той е толкова влюбен в качественото приготвяне на кафе, колкото и вие, и неговата мания е съвършенството на смилането.
Mythos е мелницата на майсторите, баристите шампиони (4 от шампионите дори са участвали пряко в разработването на мелницата) и кафенетата, които искат да имат приготвяне на кафе под абсолютен контрол и на най-високо ниво на качество. Новият Mythos е създаден за още по-голяма производителност, стабилност, лесна употреба и многократна прецизност на смилане.

По-голям контрол върху смилането, температурата и задържането на млякото в кафемелачката Mythos MYONE
Оптимизираният TFT дисплей на мелницата показва ясно необходимата информация. Настройте всичко удобно с два сензорни или 3 класически бутона за програмиране. А какво можете да контролирате и регулирате? Гамата от функции включва, разбира се, дозиране на кафето чрез задаване на времето за смилане. Но също така и уникалните възможности на мелницата Mythos, като например регулиране на температурата за определено кафе.
Предимството на директния достъп до камерата за смилане се запазва и при този нов модел мелница Mythos. Подобреният дозатор за кафе обаче е намалил задържането до минимум за почти нулева загуба на кафе след смилане. Актуалният и още по-симпатичен дизайн на мелницата включва и двойно охлаждане. С функцията Clima Pro можете да адаптирате условията на смилане специално за всяко кафе, което изсипвате в мелницата. С Mythos ще отидете далеч отвъд досегашните стандарти в меленето на еспресо.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 800 |
| За подготовка | Espresso |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 51 |
| ширина (cm) | 19 |
| Дълбочина (cm) | 40 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Конфигурируем |
| Дисплей | Да |
| Функция мелница | Дисплей, Настройка за грубост, Таймер - хронометър |
| Капацитет на бункера (g) | 1200 |
| Материал | Неръждаема стомана, Пластмаса |
| Мелница подходяща за | Офиси, Кафенета, Еспресо бар, Ресторант, Хотел, Сладкарски изделия |
| Напрежение | 230V |
| Използвайте | Професионален |
| Консумирана мощност (W) | 800 |
| За подготовка | Espresso |
| Етикет за кафемелачка | Италиански, Качество, Premium, Тиха работа |
| Формата на шлифовъчните камъни | Плосък |
| Тип | Електрически |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 75 mm |
| Височина (cm) | 51 |
| ширина (cm) | 19 |
| Дълбочина (cm) | 40 |
































