Victoria Arduino Mythos MYONE
Victoria Arduino Mythos MYONE
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i MYONE versjon . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
2 692,90 € ekskl. mva
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K05113
Kvernen til profesjonelle, Victoria Arduino Mythos i MYONE versjon . Det definerer perfeksjon i maling av kaffe til espresso. Der det er baristaer som brenner for arbeidet sitt, finnes det også en profesjonell Mythos kaffekvern. Flere
Produktkode: K05113
Fordeler med Mythos MYONE kaffekvern
- ✓ espressokvern for mellomstore bedrifter
- ✓ flate 75 mm titanslipesteiner
- ✓ slipehastighet ca. 2,7 g/s
- ✓ klarere TFT-skjerm
- ✓ opptil 3 slipeprogrammer
- ✓ mikrometrisk innstilling av ruhet
- ✓ unik Clima Pro- funksjon
- ✓ dobbel kjøling av kvernen
- ✓ umiddelbar tilgang til slipekammeret
- ✓ vertikal plassering av steiner med minimal retensjon

Mythos MYONE er et symbol på perfekt kaffekvern
Er kaffelaging mer en lidenskap enn en jobb for deg og dine baristaer? Mythos vil kurere din besettelse med slipende perfeksjon. Han er like forelsket i kvalitetskaffetilberedning som deg, og hans besettelse er utmerket kvernepresisjon .
Mythos er en kvern av mestere, barista-mesterskap (4 av mesterne var direkte involvert i utviklingen av kvernen) og kafeer som ønsker å ha kaffetilberedning under absolutt kontroll og på høyeste kvalitetsnivå . Den nye Mythos ble skapt for enda mer produktivitet, stabilitet, brukervennlighet og repeterbar slipepresisjon.

Mer kontroll over sliping, temperatur og oppbevaring av Mythos MYONE-kvernen
Det optimaliserte TFT-displayet til kvernen viser tydelig nødvendig informasjon. Du kan stille inn alt komfortabelt med to trykk eller 3 klassiske programmeringsknapper . Og hva kan du kontrollere og redigere? Utvalget av funksjoner inkluderer selvfølgelig kaffedosering ved å stille inn maletiden. Men også de unike egenskapene til Mythos-kvernen som temperaturjustering for spesifikk kaffe .
Fordelen med direkte tilgang til slipekammeret gjenstår også med denne nye Mythos-kvernmodellen. Den forbedrede kaffedispenseren har imidlertid redusert retensjon til et minimum for nesten null kaffetap etter maling. Den nåværende og enda mer attraktive utformingen av kvernen inkluderer også dobbel kjøling . Med Clima Pro-funksjonen kan du skreddersy maleforholdene spesifikt til hver kaffe du heller i kvernen. Med Mythos kan du gå langt utover gjeldende standarder innen maling av kaffe til espresso.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1200 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 800 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 51 |
| Bredde (cm) | 19 |
| Dybde (cm) | 40 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Regulerbar |
| Displej | Ja |
| Kvernfunksjon | Skjerm, Innstilling av grovhet, Timer - stoppeklokke |
| Beholderkapasitet (g) | 1200 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Kvern egnet for | Kontorer, Kaffebarer, Espresso bar, Restaurant, Hotell, Konditorier |
| Spenning | 230V |
| Bruk | Profesjonell |
| Strømforbruk (W) | 800 |
| For forberedelse | Espresso |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig, Premium, Stille gang |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 75 mm |
| Høyde (cm) | 51 |
| Bredde (cm) | 19 |
| Dybde (cm) | 40 |































