Eureka Mignon Zero BL svart
Eureka Mignon Zero BL svart
Eureka Mignon Zero BL elektrisk kvern i svart farge for kvalitets espresso tilberedning. Denne ferske kvernen er eksepsjonell takket være sine flate slipesteiner med en diameter på 55 mm og håndfrie gafler. Blow up-systemet vil sikre null retensjon og ACE-systemet vil bidra til å forhindre at den malte kaffen klumper seg. Sammen vil dere oppnå tilberedningen av en god espresso. Flere
Produktkode: K02600 EAN: 8056600013492
Substitusjonsprodukt
Eureka Mignon Zero BL elektrisk kvern i svart farge for kvalitets espresso tilberedning. Denne ferske kvernen er eksepsjonell takket være sine flate slipesteiner med en diameter på 55 mm og håndfrie gafler. Blow up-systemet vil sikre null retensjon og ACE-systemet vil bidra til å forhindre at den malte kaffen klumper seg. Sammen vil dere oppnå tilberedningen av en god espresso. Flere
Produktkode: K02600 EAN: 8056600013492
Fordeler med Eureka Mignon Zero svart kvern
- ✓ flate slipesteiner med en diameter på 55 mm
- ✓ null oppbevaring takket være Blow Up-systemet
- ✓ slitesterk metallkropp
- ✓ ingen kaffeklumper takket være ACE-systemet
- ✓ ferskkvern , slik at kaffen males direkte inn i spaken
- ✓ slipehastighet 1,2 - 1,8 g/1s

Stille sliping overalt: på kafeen og hjemme
Nøyaktig, men samtidig stille sliping? Eureka Mignon Zero kan gjøre begge deler! Ved å bruke en antivibrasjonsforsegling reduseres slipelyden med opptil 20 dB sammenlignet med konvensjonelle slipemaskiner. Så du kan nyte en ny måte å male kaffe på, uansett hvor du er!
Italiensk merke av profesjonelle kaffekverner
Den kommer fra Firenze, Italia og er stolt av kvalitetskaffekverner - dette er merket Eureka. Selskapet ble stiftet allerede i 1920. Det betyr at det med sine kverner allerede representerer mer enn 100 års tradisjon.
Å male kaffe starter hele prosessen til en god kopp. Derfor er det nødvendig å velge en kvern som vi kan stole på. Hvis du er ute etter en kvalitetskvern som du kan stole på, er Eureka det riktige valget.

| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Håndbok |
| Displej | Ingen |
| Kvernfunksjon | Innstilling av grovhet |
| Beholderkapasitet (g) | 45 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Husholdninger |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1350 |
| Bruk | Hjemme |
| Strømforbruk (W) | 310 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 1,2 - 1,8 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 55 mm |
| Høyde (cm) | 35 |
| Bredde (cm) | 12 |
| Dybde (cm) | 14 |
| Farge |
|
|---|---|
| Kverndosering | Håndbok |
| Displej | Ingen |
| Kvernfunksjon | Innstilling av grovhet |
| Beholderkapasitet (g) | 45 |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Materiale av slipesteiner | Stål |
| Kvern egnet for | Kontorer, Husholdninger |
| Spenning | 230V |
| Antall omdreininger per minutt | 1350 |
| Bruk | Hjemme |
| Strømforbruk (W) | 310 |
| For forberedelse | Espresso, Filterkaffe, Alternative bryggemetoder |
| Slipehastighet | 1,2 - 1,8 g/s |
| Etikett for kaffekvern | Italiensk, Kvalitetsmessig |
| Formen på slipesteinene | Flat |
| Type | Elektrisk |
| Slipesteinsstørrelse (mm) | 55 mm |
| Høyde (cm) | 35 |
| Bredde (cm) | 12 |
| Dybde (cm) | 14 |


































