ECM kurv 8-10 g
ECM kurv 8-10 g
Erstatningsfilter i rustfritt stål fra det tyske merket ECM for 8-10 g malt kaffe. Designet for én porsjon. Flere
12,40 €
12,40 € ekskl. mva
12,40 € ekskl. mva
12 points til lojalitetssystemet
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K04316
Erstatningsfilter i rustfritt stål fra det tyske merket ECM for 8-10 g malt kaffe. Designet for én porsjon. Flere
Produktkode: K04316
Erstatningsfilter for 8-10 g kaffe
- ✔️ laget av rustfritt stål av høy kvalitet
- ✔️ beregnet på én porsjon
- ✔️ 8-10 g kaffe
- ✔️ for sabotasje med en diameter på 58 - 58,55 mm
- ✔️ Tysk kvalitet av ECM-merket
Parametere
| Anbefalt sabotasjestørrelse | 58 mm, 58,55 |
|---|---|
| Kopp kapasitet | 8, 9, 10 |
| Kompatibelt merke | ECM, Rocket Espresso |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Perforert overflate | 30 mm |
| Antall doser | 1 |
| Antall hull | 253 |
| Mellomrommet mellom hullene | 1,73 mm |
| Hulldiameter | 0,3 mm |
| Form | Sylinderfilter med innsnevring på bunnen |
| Ytre diameter | 69 mm |
| Indre diameter | 60 mm |
| Høyde (cm) | 2 |
| Bredde (cm) | 7 |
| Dybde (cm) | 7 |
| Kaffemaskinkompatibilitet | ECM (E61), Rocket Espresso (E61) |
| Anbefalt sabotasjestørrelse | 58 mm, 58,55 |
|---|---|
| Kopp kapasitet | 8, 9, 10 |
| Kompatibelt merke | ECM, Rocket Espresso |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Perforert overflate | 30 mm |
| Antall doser | 1 |
| Antall hull | 253 |
| Mellomrommet mellom hullene | 1,73 mm |
| Hulldiameter | 0,3 mm |
| Form | Sylinderfilter med innsnevring på bunnen |
| Ytre diameter | 69 mm |
| Indre diameter | 60 mm |
| Høyde (cm) | 2 |
| Bredde (cm) | 7 |
| Dybde (cm) | 7 |
| Kaffemaskinkompatibilitet | ECM (E61), Rocket Espresso (E61) |

Kaffemaskin portafilter kopp - hvilken skal du velge?
Hvordan velge en portafilterkurv og oppnå bedre espressoekstraksjon? Godere kaffe fra en spak kaffemaskin er vårt tema i dag. La oss se hvordan vi kan forbedre utvinningen ved å bruke de riktige portafilterkurvene.






















