BIO Eucalyptus, blader | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO Eucalyptus, blader | Urtete - Emballasje: 50 g
BIO Eucalyptus – nyttig te for luftveiene. Duftende infusjon av eukalyptusblader i organisk kvalitet vil gi deg lettelse og avslapning. Eukalyptus-te er kjent for sine antiseptiske egenskaper. Flere
Pakke: 50 g 0,08 €/g Produktkode: K07041
BIO Eucalyptus – nyttig te for luftveiene. Duftende infusjon av eukalyptusblader i organisk kvalitet vil gi deg lettelse og avslapning. Eukalyptus-te er kjent for sine antiseptiske egenskaper. Flere
Pakke: 50 g 0,08 €/g Produktkode: K07041
Eukalyptusblader som økologisk urtete. Hvorfor ham?

Eukalyptus hjelper deg å puste
Eukalyptusblader kommer fra et tre med samme navn som er typisk for Australia. Aromaen av eukalyptus er så karakteristisk for den, og du kan nyte den til det fulle i din kopp te. En infusjon av eukalyptusblader, som er økologisk dyrket , vil parfyme hjemmet ditt og gi lettelse til luftveiene. Du vil spesielt ønske denne støtten velkommen i den kalde årstiden , når en forkjølelse truer rundt hvert hjørne.
Sunn pust vil sikkert løfte humøret ditt. Urtete laget av organiske eukalyptusblader er også kjent for sine antiseptiske egenskaper. De gunstige effektene av eukalyptus er som et naturlig kjærtegn selv på de tørreste dagene .
BIO Eucalyptus te (blader) - hvordan tilberede den
En tilmålt dose urtete, dvs. 13-18 g/l, hell kokende vann og la trekke i 5-10 minutter .

Ernæringsmessige verdier av te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt:
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
BIO Eucalyptus blader

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 13-18 g/l |
| Duften av te | Urte |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Urte |
| Smak | Mild |
| form | Brøk |
| Koffeininnhold | Koffeinfri |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 13-18 g/l |
| Duften av te | Urte |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.

























